تجربه عمل لابیاپلاستی - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

تجربه عمل لابیاپلاستی

در این مقاله درباره تجربیات افرادی که عمل لابیاپلاستی را انجام دادن میگوییم همچنین به مرور میکنیم تجره این افراد از بدوانتخاب پزشک تا انجام لابیاپلاستی

تجربه عمل لابیاپلاستی
727

عموماً قبل از اینکه فردی عملی را انجام دهد از کسانی که این عمل را انجام داده اند پرس و جو می کنند و از آن ها در مورد جزئیات تجربه ی خود سوال می کنند. دکتر الهام امام جمعه این امکان را برای شما به وجود آورده است که علاوه بر اینکه با این عمل آشنا می شوید، می توانید از تجربه های عمل لابیاپلاستی هم استفاده کنید.

قبلا در جریان قرار گرفتید که عمل لابیاپلاستی یک نوع عمل زیبایی است که به اندازه ی لابیا ها کار دارد و قرار است لابیاهای کوچک و بزرگ را تغییر دهد. جراحی لابیاپلاستی یک نوع جراحی زیبایی است که تاثیر بسیاری بر روی زیبایی واژن می گذارد.

به دلیل کمک کردن به زیبایی واژن از جراحی های محبوب می باشد.

تجربه ی عمل لابیاپلاستی قبل از عمل لابیاپلاستی

از زمانی که تصمیم می گیرید عمل لابیاپلاستی را انجام دهید باید آمادگی لازم را برای انجام عمل لابیاپلاستی کسب کنید، از جراح خود کمک بگیرید و آگاهی های لازم را کسب کنید، زنان بسیاری که عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند به نتایج بسیار مثبتی دست یافته اند آن ها متوجه شده اند.

از جمله نتایجی که دریافته اند آن است  که عمل لابیاپلاستی به آن ها کمک کرده که اعتماد به نفسشان بالا برود و کیفیت زندگی شان نیز بالا رفته است. عمل لابیاپلاستی که انجام شود رنگ لابیا ها تغییر پیدا می کند.

در این عمل قسمت های تیره و اضافی برداشته می شود که هم به روش بی حسی و هم با روش بی هوشی صورت می گیرد و ظاهر لابیاها تغییر کرده و زیباتر می شود.

 تجربه ی مراجعین درباره عمل لابیاپلاستی

اکثر مراجعه کنندگان برای عمل لابیاپلاستی، نگران هستند که این جراحی چگونه انجام خواهد گرفت. چون این عمل بسیار سخت و حساس می باشد و بر روی یک نقطه ی ظریف و حساس به نام دستگاه تناسلی انجام می گیرد.

بسیاری از متقاضیان این عمل از ترس درد وحشتناک از انجام عمل لابیاپلاستی سرباز می زنند. جهت شفاف شدن موضوع برایتان لایو های پیج اینستاگرام خانم الهام امام جمعه را دنبال کنید.

این راه ها باعث می شود که شما شاهد روند جراحی باشید و این امر موجب کاهش نگرانی های شما شود، زمانی که از روش بی هوشی استفاده کنید در پایان کار پرستار و پزشک بی هوشی  و نرمال بودن شرایط و علائمی که به وسیله ی متخصص بی هوشی چک می شود.

 شما  در طول انجام این جراحی به خواب عمیقی خواهید رفت. بعد از اینکه عمل انجام شد، شما به هوش می آیید اما زمان به هوش آمدنتان بسته به نوع و میزان مواد بی هوشی استفاده شده در اتاق عمل و بر روی شما می باشد.

از زمانی که  جراحی پایان میابد تمام علائم حیاطی شما دقیق چک می شود و اگر هیچ مشکلی به وجود نیاید و تمامی شرایط شما نرمال باشد، شما را به بخش منتقل خواهند کرد. اغلب، پس از طی شدن این مراحل، افراد در همان روز اول از بیمارستان مرخص می شوند.

اگر روشی که شما برای جراحی انتخاب کرده اید، روش بی حسی باشد، طی یک فرایند با کرم مخصوص و دستگاه مشخصی بدود اینکه دردی حس کنید یا تزریقی انجام شود بی حسی در ناحیه ی لابیا مینورها صورت می گیرد.

مسلم است که شما هیچ دردی را حس نخواهید کرد، اما مراجعین ترمیمی عمل لابیاپلاستی که قبلا این عمل را انجام داده اند و موفقیت آمیز نبوده است از درد حین عمل شکایت دارند.

این افراد ملاکشان برای انتخاب جراح، تعداد فالوور اینستاگرام بوده است، اینان از درد حین عمل شکایت کرده اند و بازخورد پزشک هم با آن ها زشت و منفی بوده است که حقیقتا این نوع بازخورد از یک پزشک حازق بعید است و این نوع واکنش ها تنها از جراحان غیر حرفه ای سر می زند.

اگر افراد عمل لابیاپلاستی خود را با روش بی حسی خواسته باشند در حین عمل می توانند کاملا عادی با پزشک خود خوش و بش کنند، یا با گوشی خود در فضای مجازی دوری بزنند و یا حتی در طول انجام عمل خود چای یا قهوه بنوشند تا جراحی آن ها به پایان برسد.

با اینکه خوردن چای هنگام عمل لابیاپلاستی دور از انتظار است، این حرکت یکی از معدود خدماتی است که در مرکز زیبایی خانم دکتر الهام امام جمعه به مراجعان در حین عمل لابیاپلاستی عرضه خواهد شد.

اگر فردی که خواهان انجام عمل لابیاپلاستی می باشد، پزشک جراح خود را به طور صحیح انتخاب کند و این پزشک مهارت کافی داشته باشد و بیمار قبل از عمل  و از لحاظ تمامی موارد چک شود، فرد بیمار طی عمل دچار هیچ گونه مشکلی نخواهد شد.

تجربه عمل لابیاپلاستی
تجربه عمل لابیاپلاستی

تجربه ی شخصی یکی از مراجعین لابیاپلاستی

تجربه ی یکی از مراجعین را اینجا آورده ایم که با تجربه ی اکثر مراجعین مشترک است، این مراجعه کننده می گوید: من اوایل از این عمل اطلاع نداشتم و نمی دانستم برای زیبایی لابیاها چنین جراحی هایی وجود دارد.

از لابیاهای بزرگ خود خجالت می کشیدم، بیشترین جایی که این حس مرا آزرده می کرد هنگام رابطه ی جنسی بود. بعد ها که از این موضوع اطلاع پیدا کردم و به دکتر مراجعه کردم مطلع شدم که علت سوزش های زمان پریود و بیشتر مشکلاتم همین لابیاهای بزرگ بوده است.

پس از اینکه به متخصص زنان مراجعه کردم و از چنین عملی مطلع شدم و در نهایت بین چند پزشک متبحر خانم دکتر الهام امام جمعه را انتخاب کردم. بعد از دیدن پست های ایشان در اینستاگرام و متوجه شدم در مراکز معتبر جهان فعالیت دارند.

ایشان در دانشگاه آکسفورد فعالیت داشتند، در کنگره های بزرگ و متعدد جهانی به عنوان یک سخنران شرکت کرده اند، اما سایر جراحانی که بررسی کردم از چنین رزومه ی بلند و پر باری برخوردار نبودند.

من ساکن شهرستان بودم، با مشاوران ایشان ارتباط برقرار کردم، و چون امکان مشاوره ی حضوری وجود نداشت مشاوره ی غیر حضوری به بنده دادند، من تمام اقدامات لازم را انجام دادم و حضوری خدمت خانم دکتر الهام امام جمعه رسیدم.

از شانس خوب بنده، چندین نفر از مراجعه کنندگان قدیمی ایشان که این عمل را انجام داده بودند در مطب  خانم دکتر حضور داشتند و حرف هایشان به من اطمینان خاطر داد که از الان خیالم از نتیجه راحت باشد.

 یکی از کیس هایشان که بعد از من قرار عمل لابیاپلاستی داشت از عمل قبل خود گفت که جراح بدون عمل کردن بی حسی شروع به بریدن لابیاها کرده و الان برای ترمیم آمده و بسیار نگران جراحی ترمیمی خود بود.

من برای صرفه جویی در هزینه ها روش بی حسی را انتخاب کردم و بسیار نگران بودم، در هنگامی که خانم دکتر با کن صحبت می کردند به وسیله ی یک پماد ناحیه ی مورد نظر را بی حس کردند.

همینطور که دراز کشیده بودم موبایلم را به من دادند و اجاره دادند استفاده کنم، ایشان حتی گفتند من میتوانم یک لایو با گوشی ایشان بگیرم که دیگران هم  نگرانی های قبل از عمل خود را دور بریزند.

پس از اتمام جراحی و از بین رفتم بی حسی خانم دکتر مجدد معاینه کردند و راضی هم بودند. با اینکه متورم بود اما می توانستم تغییر را حس کنم، بعد از تجویز دارو، آنتی بیوتیک و پماد ترمیم کننده به هتل رفتم و فردایش به مطب خانم دکتر مراجعه کردم.

بیشتر بخوانید
تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژینال جوان سازی واژن جوانسازی لابیا لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button