هزینه لابیا پلاستی همراه با عوامل موثر بر هزینه عمل لابیاپلاستی - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

هزینه لابیا پلاستی همراه با عوامل موثر بر هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی سوالی خیلی از افراد است که دنبال این نوع عمل هستند . در این مقاله می خواهیم درباره هزینه عمل لابیاپلاستی و عوامل موثر بر آن را بگوییم

هزینه عمل لابیا پلاستی
466

تعداد زیادی از زنان تمایل دارند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند، مراجعه کنندگان زیادی به  مطب خانم دکتر الهام امام جمعه مراجعه می کنند و خواستار عمل های زیبایی ای نظیر لابیاپلاستی هستند. از همین رو در طول روز به افراد زیادی در این زمینه مشاوره داده می شود.

برخی از این مشاوره ها حضوری و برخی دیگر غیر حضوری اند، این مشاوره ها در زمینه ی عمل های زیبایی زنان هستند. عمل لابیاپلاستی یک عمل بسیار حساس و ظریف می باشد، از این رو پزشکان محدودی در ایران توانایی انجام بی نقص این عمل را دارند.

اما همین تعداد محدود می توانند این عمل را بسیار خوب و بدون هیچ ایرادی به سرانجام برسانند. بسیاری از بانوان هم با اینکه به این عمل احتیاج دارند از وجود این گونه عمل ها بی اطلاع هستند.

این افراد به دلیل داشتن لابیاهای بزرگ در عذاب هستند و دچار مشکلات فراوانی می شوند. بنابراین به دلیل کم بودن پزشکان متخصص و شناخته شده نبودن این عمل هیچ قیمت دقیق و مشخصی از عمل لابیاپلاستی وجود ندارد و هر پزشک متخصصی برای خود در مورد این عمل قیمت خاصی دارد.

لبیا پلاستی، لابیا پلاستی، لبیو پلاستی، همگی عناوین عمل های زیبایی هستند که این عمل ها بر روی لبیا مینور ها و لبیا ماژور ها انجام خواهند شد. به طور تخصصی به عملی که بر روی لبیا مینورها انجام می شود.

لابیاپلاستی و به عملی که بر روی لبیاهای ماژور صورت بگیرد عمل لابیا ماژور پلاستی می گویند، که قیمت این دو عمل کاملا با یکدیگر متفاوت است. این نوع عمل، خیلی حساس می باشد و پزشک باید با تمام توجه به انجام این عمل بپردازد که نتیجه ی مطلوبی بگیرد.

با اندکی بی توجهی بیمار دچار مشکل خواهد شد، طول این عمل بستگی به مشکل بیمار دارد، میزان سخت بودن این عمل در تعیین  قیمت آن تاثیر فراوانی دارد. در این  عمل از تکنیک های مختلفی استفاده می شود، که بسته به جزئیات عمل هر بیمار متغیر است.

اینجا به بررسی هزینه های عمل لابیاپلاستی می پردازیم، هر فردی که قصد انجام این عمل را دارد باید قبل از هر اقدامی باید در مورد هزینه های این عمل و مسائل دیگر مربوط به آن آگاهی کامل پیدا کند.

عوامل موثر بر هزینه ی عمل لابیاپلاستی

عوامل متعددی وجود دارند که بر روی هزینه ی عمل لابیاپلاستی تاثیر میگذارند. از جمله:

  1. عمل لابیا پلاستی
  2. جراح لابیا پلاست
  3. روش عمل لابیا پلاستی
  4. مکان انجام لابیا پلاستی
  5. شکل و سایز لابیاها
  6. عمل های همزمان با لابیا پلاستی
  7. ترمیم لابیا پلاستی

تاثیر جراح بر هزینه ی عمل لابیاپلاستی

انتخاب جراح و پزشک مورد نظر در تعیین هزینه های عمل لابیاپلاستی تاثیر فراوانی دارد. مسلم است که عمل لابیاپلاستی یکی ازسخت ترین و حساس ترین عمل های زیبایی به شمار میرود، حتی اکثر جراحان زیبایی زنان از این عمل سرباز می زنند.

هنگام انتخاب پزشک خود می توانید کسی را انتخاب کنید که تنها مدرک جراحی زنان دارد، و هم می توانید کسی را انتخاب کنید که علاوه بر مدرک جراحی زنان، مدرک جراحی زیبایی زنان را نیز داشته باشد.

حتما گزینه ی دوم انتخاب بهتری  است اما قطعا این انتخاب هزینه ی بیشتری را در پی دارد. با توجه به  اینکه متخصصان و جراحان زنان توان انجام این عمل سخت را دارند اما باید برای انتخاب پزشک مناسب این عمل حساس توجه لازم را به خرج داد تا نتیجه ی مطلوبی دریافت کرد.

در میان عده ی کم جراحان زنان در ایران که تعداد شان بسیار اندک است، ترمیم  عمل لابیاپلاستی بالاست و دلیل این ترمیم هم انجام عمل لابیاپلاستی با تکنیک غلط بوده است.

هزینه عمل لابیا پلاستی
هزینه عمل لابیا پلاستی

در نتیجه یکی از شرایط مهم این عمل یافتن یک پزشک حاذق و ماهر است که دوره های لابیاپلاستی را هم گذرانده باشد. و عمل های موفقی را نیز پشت سر گذاشته باشد. در حال حاضر یکی از تنها پزشکانی که یک آمار ناموفق عمل لابیاپلاستی در ایران و جهان ندارد خانم دکتر الهام امام جمعه هستند.

خانم دکتر الهام امام جمعه روش های خاص خود را برای عمل لابیاپلاستی دارند که کاملا انحصاری و منحصر به خود ایشان هستند. از این رو سالانه از ایشان برای سخنرانی و آموزش در نقاط معتبر جهان دعوت می شود.

مثلا کنگره های بین المللی، دانشگاه آکسفورد و سایر موسسات معتبر ایشان را دعوت می کردند و ایشان اطلاعات خود را به دیگر پزشکان بین المللی آموزش می دادند. پرفسور رد بهترین جراح زیبایی زنان نیز ایشان را آموزش داده است.

هزینه و خدمت لابیاپلاستی در مجموعه ما چگونه است؟

خانم دکتر الهام امام جمعه دوره های فوق تخصصی را در معتبر ترین مراکز اروپایی و آمریکایی گذرانده است، ایشان بهترین جراح زیبایی زنان و یکی از بهترین جراح های زیبایی زنان در جهان می باشند.

به علاوه ی دکتر الهام امام جمعه و دیگر پزشکان زنان، بعضی از پزشکان عمومی هم دوره ی خاصی را گذرانده اند که بعد از این دوره ها دست به عمل های زیبایی نظیر لابیاپلاستی می زنند.

این تخصص است که هزینه ی این عمل را در بین پزشکان متفاوت متغیر کرده است. حتماً کسی که  دنبال جراح متبحر و پزشک ماهر میگردد، هزینه ی بیشتری را هم برای این عمل کنار می گذارد.

این فرد به مهارت جراح تکیه کرده و آرامش دارد و از نتیجه ی جراحی  خیالش آسوده می باشد. پس اگر انتخاب شما برای جراح برای عمل لابیاپلاستی هزینه ی پایین آن است، بهتر است دست نگه دارید و در شرایط مناسب تری اقدام به این عمل کنید.

اگر شما به این عمل نیاز داشته باشید و عمل موفقی نداشته باشید حتما ترمیم این عمل را باید انجام دهید که در صورت انجام عمل ترمیم لابیاپلاستی باید چند برابر هزینه بپردازید.

در نتیجه اگر فرم لابیا هایتان زشت باشد بهتر از فرم آن ها بعد از یک عمل ناموفق می باشد. مهارت پزشک شما در انجام عمل لابیاپلاستی  میزان هزینه ای که شما باید بپردازید را تعیین می کند، هر چقدر هزینه بپردازید، از مهارت و تجربه و همچنین خدمات عالی پزشک بهره می برید.

در این صورت دیگر نگران نتیجه ی عمل هم نخواهید بود. در برخی از این عمل ها که پزشک تبحر ندارد نه تنها مشکل ایجاد شده حل نخواهد شد بله مشکلات متعدد جدیدی نیز برای بیمار ایجاد خواهد شد.

در صورت بی تجربه بودن پزشک در عمل لابیاپلاستی به افراد آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهد شد، نتیجه می گیریم که از مهم ترین عوامل برای تعیین هزینه های عمل لابیاپلاستی جراح می باشد که از چه میزان مهارت و تبحر بهره مند است.

کسی که خواهان این عمل می باشد باید تحقیقاتی انجام دهد تا در مورد جراح ماهر به نتیجه های مطلوب برسد، اینکه لابیاپلاستی از راه های مختلفی  انجام می شود هم در هزینه های این عمل تاثیر دارد.

غیر از راه های متفاوت برای انجام این عمل که بر اساس مشکل هر فرد صورت می گیرد، لابیاپلاستی به سه روش متفاوت انجام می شود گاه این افراد هستند که روش عمل خود را انتخاب می کنند و گاه هم بر اساس نظر پزشک راه انتخابی در عمل لابیاپلاستی اعمال می شود.

 بی حسی، خواب عمیق و بی هوشی از راه هایی هستند که برای انجام عمل لابیاپلاستی از آنها استفاده می شود. اغلب بیماران برای عمل لابیاپلاستی بی حسی را انتخاب می کنند، هزینه ی این روش از سایر روش ها پایین تر می باشد.

بیشتر بخوانید
جوان سازی واژن جوانسازی لابیا جوانسازی واژن با لیزر سوال و جواب عمل زیبایی کلیتوریس لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button