SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی + علائم و علت عفونت ها - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

article

عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی + علائم و علت عفونت ها

بعد از عمل لابیاپلاستی ممکن است فرد دچار عفونت هایی بشود . برای جلوگیری از این عوفنت ها باید به نکاتی توجه داشته باشد در اینجا میخوایم این نکات را بیان کنیم .

عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی +همراه علائم و علل آنها
81

اگر شما هم قصد دارید عمل لابیاپلاستی انجام دهید، باید بدانید بعد از انجام این عمل دچار عفونت خواهید شد که عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی به دو مورد بستگی دارد:

 مورد اول برای جلوگیری از عفونت بعد از عمل این است که شما بهترین پزشک و جراح را انتخاب کنید که تمام مواردی را که بعد از عمل باید رعایت شوند را به شما بیاموزند.

دکتر الهام امام جمعه، جراح و متخصص زنان فلوشیپ و جراحی زیبایی زنان می باشد که قبل از جراحی لابیاپلاستی باید واژن و ناحیه ی ژنیتال شما را از نظر عفونت بررسی می کند، این رفتار از سمت پزشک شما کمک می کند تا بعد از عمل لابیاپلاستی دچار عفونت نشوید.

مورد دوم برای جلوگیری از عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی به میزان همکاری بیمار بعد از عمل بر می گردد، متقاضی باید همه ی نکات را به دقت به خاطر بسپارد و مراقبت هایی که پزشک برای او تعیین می کند را با جزئیات کامل و به دقت انجام دهد.

متاسفانه اکثر عفونت های ایجاد شده بعد از عمل لابیاپلاستی تنها در صورت عدم همکاری بیمار ایجاد شده است. اگر شما هم این عمل را انجام داده اید و با قصد انجام آن را دارید باید تمام جوانب را بررسی کنید و از خطر عفونت احتمالی بعد از عمل لابیاپلاستی آگاهی پیدا کنید.

علائمی که بعد از عمل لابیاپلاستی موجب عفونت می شوند

بعد از عمل لابیاپلاستی علائم گوناگونی وجود دارد که موجب عفونت می شود، این علائم را به طور مجزا شرح می دهیم اما دقت داشته باشید که این علائم هرچند دقیق وجود داشته باشند اما تشخیص آن تنها توسط پزشک متخصص صورت می گیرد.

 درد بعد از لابیاپلاستی

یکی از علائمی که موجب می شود شما از اینکه دچار عفونت هستید یا خیر اطمینان کنید، درد های بعد از عمل لابیاپلاستی است. بعد از عمل لابیاپلاستی ناحیه ی جراحی شده عموما تا چند روز درد اندکی دارد.

به همین دلیل جراح متخصص داروهای مسکنی را تجویز می کند، تا درد پیش آمده را کنترل کند، در صورتی که این درد با مسکن ها هم کنترل نشد و درد زیادی در ناحیه ی جراحی احساس کردید، چه از برخورد اندک چه از فشار کم بر ناحیه ی جراحی این درد را داشتید حتما به پزشک مراجعه کنید.

این درد های شدید از علائم عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی می باشد و خبر از عفونت بعد از عمل می دهد. این نوع درد ها عموما بعد از عمل لابیاپلاستی هرچه زمان بگذرد افزایش پیدا می کنند در صورتی که از درد های معمولی بعد از عمل روز به روز کاسته خواهد شد.

تورم بعد از لابیاپلاستی

در عمل لابیاپلاستی تورم بعد از جراحی کاملا طبیعی است، از این ذو پزشک متخصص به شما توصیه می کند تا چند وقت از کمپرس یخ استفاده کنید، این عمل در پایین آوردن تورم ناحیه ی جراحی شده به شما کمک می کند.

اگر از کمپرس یخ استفاده کردید اما پس از گذر زمان و رعایت این نکات بهبودی در تورم ناحیه ی جراحی شده مشاهده نکردید، حتما باید به پزشک متخصص خود مراجعه کنید، عموما این تورم باقی مانده که با درد همراه است از علائم عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی است.

ترشحات غیر طبیعی بعد از لابیاپلاستی

زنان به این مسئله آگاهند که ترشحات غیر طبیعی در اغلب موارد نشان دهنده ی عفونت واژن هستند، اگر شما بعد از عمل لابیاپلاستی در ناحیه ی عمل و واژن خود ترشحات غیر طبیعی دیدید امکان دارد که به عفونت بعد از لابیاپلاستی دچار شده باشید، اگر این ترشحات از ناحیه ی بخیه باشند احتمال عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی بیشتر می شود.

بوی بد و غیر طبیعی بعد از لابیاپلاستی

از جای بخیه و زخم عمل لابیاپلاستی نباید بوی خاصی منتشر شود، در صورتی که بعد از عمل لابیاپلاستی بویی احساس کردید حتما به پزشک جراح خود مراجعه کرده و با وی مشورت کنید، چون بوی بد در زنان از علائم عفونت واژن می باشد.

این امکان وجود دارد که بخیه هایی عفونت کرده باشند و این بوی بد از آن ها باشد، غیر از علائمی که در بالا به آن اشاره کردیم هر علائم غیر طبیعی دیگری که شما را نگران می کند را مشاهده کردید، بلافاصله به پزشک خود مراجعه کنید.

علل عفونت بعد از لابیاپلاستی

نگران مبتلا شدن به عفونت های بعد از لابیاپلاستی هستید؟ بهترین راه افزایش اطلاعات خود در مورد دلایل عفونت بعد از لابیاپلاستی است، با این اطلاعات شاید بتوانید از این عارضه بد عفونت آن هم بعد از عمل حساس لابیاپلاستی جلوگیری کنید.

عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی +همراه علائم و علل آنها
عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی +همراه علائم و علت عفونت ها

عفونت بعد از لبیاپلاستی، علل گوناگونی دارد:

عفونت واژن

از علل بسیار پیش پا افتاده ی عفونت بعد از لابیاپلاستی این است که جراح متخصص به آزمایش ها و معاینات قبل از لابیاپلاستی توجه نکرده است، عفونت واژن از دلایل عفونت بعد از لابیاپلاستی است که جراحان قبل از مراجعه بیمار برای جراحی، باید او را معاینه کنند و واژینال وی را از نظر سلامتی نسبت به عفونت کاملاً مورد بررسی قرار بدهند.

 این کار موجب می شود که اگر فرد دچار عفونت واژن بوده است، ابتدا از لحاظ عفونت واژینال درمان شود، بعد از درمان برای جراحی لابیاپلاستی اقدام کنند، با انجام دادن این اقدامات بعد از عمل لابیاپلاستی دچار عفونت نخواهند شد.

استریل نکردن محل زخم

با این که کمی دور از انتظار است عفونت بعد از لابیاپلاستی، چنین دلیلی داشته باشد، اما پزشک باید قبل از جراحی، ناحیه مورد نظر را به درستی استریل و تمیز کند، حتی پس از برش فرصتی عالی برای ورود عوامل بیماری زا به محل برش است و اگر استریل نشود ممکن است.

 موجب عفونت ناحیه ی جراحی شده ی فرد بیمار شود، به همین دلیل است که جراحی در یک محیط استریل موجب پیشگیری از عفونت بعد از لابیاپلاستی می شود و همه ی این عوامل در جلوگیری از عفونت مؤثر می باشند.

درست شستشو ندادن

بعد از این که عمل انجام شد، پزشک شما را به استفاده از برخی مواد شستشو دهنده و یا ژل های شستشوی واژن توصیه می کند، و شما باید طبق تجویز و توصیه پزشک تمامی نکات را ریز به ریز رعایت کنید.

بعد از انجام شستشو نیاز به خشک کردن ناحیه شسته شده می باشد که حتما فرد باید از حوله، دستمال یا پارچه ای کاملا تمیز برای خشک کردن ناحیه ی جراحی شده استفاده کند و به نحوی این کار را انجام دهد که کوچک ترین آسیبی به محل بخیه وارد نکند.

نشستن در وان، تشت و یا استخر

اگر عمل لابیاپلاستی انجام داده اید برای جلوگیری از عفونت بعد از لابیاپلاستی، باید تا مدتی که پزشک شما تشخیص می دهد از نشستن درون وان، تشت و یا استخر جداً خودداری کنید، چون تمام این اقدامات از عوامل عفونت بعد از لابیاپلاستی می باشند و امکان دارد موجب ایجاد پیامدهای منفی شوند

 مخصوصا استخرها که بیشتر آن ها به دلیل عمومی بودن می توانند موجب بیماری شوند. خوب است زمانی که حمام می کنید از نشستن بر روی زمین جداً خودداری کنید که هرگونه احتمال برای ورود میکروب ها یا عوامل بیماری زا به درون بدنتان وجود نداشته باشد، و دچار عفونت بعد از لابیاپلاستی شدن در شما منتفی شود.

عدم مراقبت از بخیه ها

کار بخیه ها نگه داشتن محل برش به خوبی در کنار هم نگه است، تا هرچه سریع تر محل زخم ترمیم شود، پس باید از بخیه ها به خوبی مراقبت کرد برای اینکه بهبود کامل ناحیه ی جراحی حاصل شود. نباید بگذارید بخیه ها دچار آسیب شوند.

بیشتر بخوانید
تقارن در لابیا تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژینال جوانسازی لابیا جوانسازی واژن با لیزر عمل زیبایی کلیتوریس کلیتوریس لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button