SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG لابیاپلاستی و اثرات آن بر روی میل جنسی - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

article

لابیاپلاستی و اثرات آن بر روی میل جنسی

علم پزشکی همزمان با دیگر علم های مطرح جهان در حال پیشرفت است و تلاش می کند که فناوری های جدیدی را وارد پزشکی کند. یکی از مهم ترین بخش های پزشکی، جراحی های زیبایی می باشد که افراد زیادی در جهان از این جراحی ها برای خود استفاده می کنند.

لابیاپلاستی و اثرات آن بر روی میل جنسی
150

جالب است بدانید که درصد بسیاری از کسانی که جراحی زیبایی انجام می دهند را زنان تشکیل داده است. به همین دلیل شاخه زیبایی توجه زیادی بر روی زنان می کند و پزشک ها به دنبال جذب زنان برای خود هستند. حال یکی از جراحی های جدید و پر طرفدار در میان زنان، لابیاپلاستی می باشد که طرفداران زیادی برای خود دارد و پزشک های زیادی آن را انجام می دهند. لابیاپلاستی همان تغییرات و ایجاد زیبایی بر روی لابیاهای بخش تناسلی زنان می باشد.

یکی از مشکلاتی که همواره برای لابیاپلاستی وجود دارد، ترمیم های پی در پی آن می باشد. به این معنا که افراد زیادی پس از انجام لابیاپلاستی، نتیجه دلخواه خود را دریافت نمی کنند و مشتاق هستند که مجدداً ترمیم این جراحی را بر روی بخش تناسلی خود انجام بدهند. همین روندها باعث می شود که شخص میل جنسی خود را از دست بدهد یا کاهش پیدا کند. به همین دلیل بسیاری از بیماران از انجام چنین جراحی بر روی واژن خود، ترسیده اند و نمی دانند که باید چه کاری را انجام بدهد.

لابیاپلاستی و اثرات آن بر روی میل جنسی
لابیاپلاستی و اثرات آن بر روی میل جنسی

تأثیر حقیقی لابیاپلاستی بر روی میل جنسی

در ابتدا باید دانست که لابیاپلاستی دقیقاً چه کاری را انجام می دهد. این جراحی، تغییراتی را بر روی لابیاهای شما انجام می دهد. لابیا به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول لابیاماژور می باشد که بیرونی ترین بخش واژن نام دارد و بخش دوم نیز لابیامینور می باشد که دو پوست بین واژن قرار دارد. حال افراد بنا به دلایل مختلفی می خواهند این جراحی را بر روی لابیاهای خود انجام بدهد.

مثلاً شخص ممکن است دچار لابیاهای بزرگ شده باشد که همین اندازه بزرگ علاوه بر زشتی می تواند مشکلاتی در ادرار شخص هم ایجاد کند. یا شخصی ممکن است که بخواهد لابیاهای خود را قرینه کند. به همین دلیل لابیاپلاستی در دو بخش زیبایی و درمانی می تواند کاربردهای زیادی برای بیمار داشته باشد.

حال باید بدانید که لابیاها می تواند تأثیر مستقیمی بر روی میل جنسی شما داشته باشد. عصب های زیادی در لابیا وجود دارد که اگر به اشتباه تغییر پیدا کنند، میل جنسی شخص کاهش پیدا می کند یا به طور کامل از بین می رود.

حال پزشک های زیادی آگاهی کاملی بر روی انجام چنین جراحی ندارند  و همین باعث می شود که میل جنسی شخص را به طور کامل از بین ببرند. به همین دلیل بسیاری از بیماران فکر می کنند که بعد از انجام لابیاپلاستی دیگر نمی توانند رابطه جنسی مناسبی برای خود داشته باشند و باید به فکر راه های دیگری برای بازگشت میل جنسی شان باشند.

باید بدانید که لابیاپلاستی هیچ ارتباطی با حس جنسی شما ندارد. در حقیقت اگر این جراحی به درستی بر روی شما انجام شود، میل جنسی شما کمتر نمی شود بلکه به دلیل خوش فرم بودن بخش تناسلی تان، افزایش هم پیدا می کند.

دکتر الهام امام جمعه، جراح و متخصص زنان فلوشیپ و جراحی زیبایی زنان می باشد که به خوبی می تواند این جراحی را بر روی بخش تناسلی شما انجام بدهد و مشکلی برای میل جنسی شما رخ نمی دهد. پس در نهایت باید بدانید که انجام این جراحی تأثیر مستقیمی بر روی پزشک شما دارد. به همین علت سعی کنید قبل از انجام لابیاپلاستی، تحقیقات زیادی برای انتخاب یک پزشک مناسب داشته باشید تا دیگر دچار این عوارض نشوید.

کم شدن حس جنسی برخی از افراد پس از انجام لابیاپلاستی

بیماران زیادی وجود دارند که لابیاپلاستی را بر روی خود انجام می دهند اما بعد از آن متوجه این خواهند شد که دیگر حس جنسی درونشان وجود ندارد و نمی توانند لذت کافی از رابطه جنسی خود داشته باشند. چنین چیزی به دلیل اشتباه پزشک می باشد.

در حقیقت پزشک نمی داند با چه روشی باید لابیاهای شما را تغییر بدهد و همین باعث می شود که به عصب های درون آن آسیب زیادی وارد کند. آسیب به عصب ها را نمی توان جبران کرد و راه درمانی برای آنها وجود ندارد. بسیاری از پزشک هایی که چنین اشتباهاتی می کنند، تنها یک دوره کوتاه برای انجام چنین جراحی طی کرده اند و به طور دقیق نمی دانند که چه فرایندی را باید طی کنند. همچنین آنها تجربه کمی از انجام کار دارند و همین باعث می شود که در انجام مباحث عملی دچار اشتباهات زیادی شوند.

مشکلی که در این میان وجود دارد این است که قانونی برای این اشتباهات وجود ندارد و اگر پزشک اشتباهاً حس جنسی شما را از بین ببرد مقصر شناخته نمی شود و نمی توانید کاری انجام بدهید. همین دلیل خود می تواند نشان بدهد که انتخاب پزشک یکی از مهم ترین امور در لابیاپلاستی است. جراحی های زیبایی در این میان وجود دارند که بعد از آن شخص ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد اما لابیاپلاستی تعریف متفاوتی از ترمیم دارد.

در حقیقت ترمیم در این جراحی به معنای انجام مجدد همان جراحی بر روی واژن می باشد. یعنی باید تغییرات قبلی را به طور کامل از بین برد و مجدداً همان تغییرات را با دقت بیشتری بر روی لابیاها انجام داد. این خود نشان می دهد که ترمیم هزینه بسیار بالاتری دارد و شما نمی توانید این جراحی را نزد پزشکی که لابیاپلاستی را انجام داده اید، انجام بدهید. برای ترمیم نیاز به یک پزشک ماهرتر دارید تا بتواند لابیاهای شما را به حالت مناسبی در بیاورد.

حال دانستید که این جراحی تاثیری بر روی میل جنسی ندارد و تمام حواشی های مربوط به آن به دلیل وجود یک پزشک نامناسب می باشد. پزشک های ناآگاه مشکل زیادی برای بخش تناسلی ایجاد می کنند و ممکن است شخص دیگر نتواند این مشکلات را جبران کند.

لابیاپلاستی تنها جراحی در میان جراحی های زیبایی واژن می باشد که ترمیم بسیاری برای خود دارد و خطرات پزشکی آن زیاد است. همچنین در این جراحی علاوه بر زیبایی، دلایل درمانی زیادی بر روی لابیاها وجود دارد که باعث می شود اشخاص زیادی داوطلب انجام چنین جراحی بر روی بخش تناسلی خود باشند.

بیشتر بخوانید
ارگاسم تنگ کردن لابیا جوان سازی واژن جوانسازی لابیا لابیا ماژور لابیا مینور لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button