روش های زیباسازی واژن - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

روش های زیباسازی واژن

تمامی انسان ها اهمیت زیادی به زیبایی و سلامت بدن خود می دهند و می خواهند همیشه بدن مناسبی برای خودشان داشته باشند. در این بین زنان اهمیت زیادی به زیبایی بدن خود و بخش تناسلی خود می دهند. آن ها عموماً به دنبال راه هایی برای زیباسازی هستند و می خواهند که بدنشان همیشه زیبا جلوه کند.

روش های زیباسازی واژن
158

برخی از زنان به دلایل مختلفی احساس می کنند که بخش تناسلی شان نمی تواند زیبایی کاملی داشته باشد و همین باعث می شود که اعتماد به نفس کمی داشته باشند و در رابطه های جنسی خود نتوانند عملکرد مناسبی از خودشان نشان بدهند.

باید بدانید که روش های مختلف زیادی برای زیباسازی واژن به وجود آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید. لیزدرمانی، لابیاپلاستی و … همگی جراحی های زیبایی مخصوص واژن می باشند که در طول روز زنان زیادی این جراحی ها را انجام می دهند و نه تنها ایران بلکه مختص به تمام جهان می باشد.  حال در بخش زیر بهترین روش ها برای زیباسازی واژن بیان شده است که شما می توانید از آنها برای خودتان استفاده کنید.

مراقبت های لازم برای بخش ژنیتال واژن

برای بخش ژنیتال واژن راه و روش های زیادی برای مراقبت وجود دارد. اولین راه جلوگیری از لباس های نامناسب می باشد. لباس های زیر تیره و توری باعث می شود که به مرور زمان تیرگی های زیادی بر روی پوست واژن به وجود بیاید. به همین دلیل باید از استفاده طولانی مدت این لباس ها دوری کنید. راه بعدی استفاده از لایه بردارهای طبیعی می باشد.

سعی کنید به وسیله مشورت پزشکتان، یک لایه بردار مناسب برای خودتان پیدا کنید و مدام از همان استفاده کنید. لایه بردار باعث می شود که تیرگی خاصی بر روی ژنیتال واژن به وجود نیاید و از پوست واژن محافظت می کند. البته اگر هم احساس وجود تیرگی در آن بخش کردید بهتر است که با پزشک خودتان صحبت کنید و از روش های دیگر استفاده کنید.

لابیاها بخش مهمی در واژن شما محسوب می شود. اندازه لابیاها تأثیر مستقیمی با سلامت و زیبایی در بخش واژن دارد. به همین دلیل باید سعی کنید که آن بخش را دستکاری نکنید و به صورت ساده نگه دارید. دستکاری در آن بخش باعث بزرگ شدن لابیا ها می شود که شکل زشتی را ایجاد می کند. مورد بعدی که باید در مورد آن بدانید، چاقی و لاغری های پی در پی می باشد.

این چاقی و لاغری ها به مرور زمان باعث شل شدن و افتادگی در واژن می شوند که می تواند چهره بسیار بدی به واژن شما بدهد. به همین دلیل سعی کنید از یک رژیم غذایی نرمال برای خودتان استفاده کنید که چنین چیزی در واژن شما رخ ندهد. درمان شلی و افتادگی روند طولانی مدت دارد و ممکن است هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.

روش های زیباسازی واژن
روش های زیباسازی واژن

استفاده از لابیاپلاستی

احتمالاً نام لابیاپلاستی را در مراکز جراحی و زیبایی زیاد شنیده باشید. لابیاپلاستی نوعی جراحی می باشد که بر روی لابیاهای واژن انجام می شود و در نهایت باعث زیبایی آن بخش خواهد شد. به زبان ساده تر، لابیاپلاستی باعث می شود که لابیاها اندازه مناسبی برای خود داشته باشند، قرینه همدیگر شوند و در نهایت تیرگی آنها از بین برود.

لابیاپلاستی را می توان یکی از محبوب ترین جراحی ها بر روی واژن دانست که زیبایی زیادی به همراه خود دارد. البته از آن طرف بسیاری از جراحی های لابیاپلاستی هم مربوط به ترمیم آن می باشد. یعنی پزشک در بار اول نتوانسته است به خوبی لابیاها را زیبا کند و مجبور به جراحی دوم و ترمیم شده است. به همین دلیل باید یک پزشک مناسب برای چنین کاری پیدا کرد.

دکتر الهام امام جمعه، جراح و متخصص زنان فلوشیپ و جراحی زیبایی زنان می باشد که به خوبی می تواند جراحی لابیاپلاستی را بر روی زنان انجام بدهد. لابیاپلاستی به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول لابیامینورپلاستی نام دارد که بر روی لابیاهای اطراف واژن انجام می شود و بخش دوم مربوط به لابیاماژورپلاستی است که به بیرونی ترین بخش واژن گفته می شود. در حقیقت زمانی که نام لابیاپلاستی می آید، یکی از این حالت ها بر روی شخص انجام می شود. در نهایت برای انجام لابیاپلاستی سعی کنید که حتماً از یک پزشک مناسب برای خودتان بهره ببرید تا دیگر نیازی به ترمیم های لابیاهای تان نداشته باشید.

استفاده از واژینوپلاستی

واژینوپلاستی، ترکیبی از جراحی های زیبایی مختلفی بر روی واژن می باشد که پزشک بر روی بیماران خود انجام می دهد. مهم ترین فرایندی که در این بخش رخ می دهد، تنگ سازی واژن می باشد. واژن به دلایل مختلفی همچون رابطه های جنسی متعدد و زایمان های طبیعی دچار گشاد شدن می شود که در واژینوپلاستی پزشک سعی می کند تنگ سازی را انجام بدهد. حال باید بدانید که بیشتر این واژینوپلاستی در علم امروزه با لیزردرمانی انجام می شود.

در کنار تنگ سازی واژن فرایندهای دیگری هم بر روی واژن زنان همچون جوانسازی و بازسازی سلول های درون واژن انجام می شود که خود نیز باعث زیبایی واژن خواهد شد. به همین دلیل است که واژینوپلاستی نسبت به دیگر کارها نیاز به جلسات بیشتری دارد و شما باید هزینه های بیشتری را برای انجام آن پرداخت کنید.

همچنین واژینوپلاستی می تواند سفیدسازی واژن شما را انجام بدهد. تیرگی های روی واژن، مهم ترین عاملی هستند که باعث زشت شدن بخش تناسلی می شوند. به وسیله واژینوپلاستی، لایه های تیره روی پوست اصلی جدا می شوند و واژن به پوست اصلی خود می رسد.

برخی فکر می کنند که سفیدسازی به این معناست که پوست واژن سفیدتر از پوست عادی بدن می شود که چنین باوری اشتباه است. سفیدسازی تنها به معنای رفع تیرگی های روی واژن و رسیدن به پوست اصلی و اولیه می باشد. البته برای سفیدسازی هم روش های دیگری وجود دارد اما بهترین روش را می توان همان لیزردرمانی دانست که عوارض کمتری دارد و سرعت آن بالا است.

انجام پیرسینگ بخش تناسلی

پیرسینگ یکی از جدیدترین روش های زیبایی محسوب می شود که افراد زیادی به سمت آن روی آورده اند. پیرسینگ به معنای نصب کردن زیورآلات به بخشی از بدن می باشد که امروزه شما می توانید چنین کاری را انجام بدهید. پیرسینگ درد زیادی را به همراه ندارد و نصب کردن آن کار آسانی است. پزشک تنها نیاز به سوراخ کردن بخش مورد نظر واژن شما دارد و پیرسینگ را وصل می کند.

مشکلی که در پیرسینگ وجود دارد، مراقبت های زیاد از آن در دوره اولیه می باشد. اگر نتوانید به خوبی از آن مراقبت کنید، آن بخش از واژن شما دچار عفونت های پوستی می شود که می تواند درد زیادی را به همراه داشته باشد و دچار خونریزی خواهید شد.

به همین دلیل بهتر است که پیرسینگ واژن را در یک محیط استریل شده به وسیله یک پزشک ماهر انجام بدهید تا مشکلات عفونتی برای خودتان نداشته باشید. افراد زیادی هستند که پیرسینگ را انجام می دهند اما نمی توانند کیفیت مناسبی برای شما ایجاد کنند. پیرسینگ زیبایی زیادی برای بخش تناسلی شما ایجاد می کند و پایداری مناسبی دارد.

همچنین شما می توانید دائماً از زیورآلات مختلفی برای خودتان استفاده کنید و تنوع کالایی بالایی برای شما خواهد داشت. در نهایت در کنار تمامی این ها، روش های دیگری هم برای زیباسازی واژن وجود دارد که شما می توانید از آنها برای خودتان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن تنگ کردن واژینال لابیا لابیا ماژور لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button