واژینوپلاستی چیست ؟ همراه با تکنیک های واژینوپلاستی - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

واژینوپلاستی چیست ؟ همراه با تکنیک های واژینوپلاستی

گشادی واژن یکی از شایع ترین مشکلاتی است که ممکن است بیش تر زنان و دختران جوان درگیر آن شوند. گشادی واژن باعث به وجود آمدن مشکلاتی در زمان برقراری رابطه جنسی می شود. علاوه بر این دیگر مشکلی که به دلیل گشادی واژن به وجود می آید، عفونت مداوم واژن است.

واژینوپلاستی چیست ؟ همراه با تکنیک های واژینوپلاستی
212

بیش تر این گروه از بانوان که از گشادی واژن رنج می برند و در خصوص مشکلات گوناگونی شکایت دارند حتی نمی دانند که علت مشکل آن ها، گشادی واژن آنها است. این افراد می توانند با استفاده از روش واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)، واژن خود را تنگ کنند و دوباره همچون گذشته شوند.

عمل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) از عمل های زیبایی به شمار می رود که این عمل از طریق تکنیک های مختلفی انجام می شود و افراد پیش از انجام عمل می بایست در خصوص انواع تکنیک های واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) مطالعه و تحقیق کنند و همچنین این افراد می بایست از تجربیات یک پزشک متخصص و با مهارت نیز استفاده کنند.

در نتیجه همواره در وب سایت لابیاپلاستی در خصوص موضوعات گوناگون واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) از ما سوالاتی گوناگونی پرسیده می شود که در ادامه قصد داریم در خصوص مهم ترین موضوعات این توع عمل توضیحاتی ارائه دهیم.

چه کسانی به واژینوپلاستی نیاز دارند؟

قطعا پاسخ به سوال «چه کسانی به واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) نیاز دارند؟» این است که افرادی به این عمل نیاز دارند که از گشادی واژن خود و مشکلاتی که به وجود می آورد رنج می برند. حال سوال دیگری به وجود می آید:

یک شخص چه زمانی به گشادی واژن دچار می شود؟

  • بیش تر کسانی که زایمان طبیعی انجام می دهند به گشادی واژن مبتلا می شوند، این بانوان علاوه بر این که به گشادی واژن مبتلا می شوند با مشکلات دیگری نیز روبرو خواهند شد که برای جلوگیری از اغلب این مشکلات می بایست به صورت مرتب ورزش کگل را انجام دهند.
  • یک شخص به علت کاهش هورمون استروزن و ضعیف شدن عضلات واژن که در دوره یائسگی اتفاق می افتد به گشادی واژن مبتلا می شود. در حال حاضر که یائسگی زودرس رایج شده است، زنانی که به یائسگی زوذرس دچار شده اند برای جلوگیری از گشادی واژن خود می بایست به صورت مرتب اقدام به لیزر درمانی کنند تا در نهایت قادر باشند جلوی آسیب دیدن لایه ها و عضلات واژن و آتروفی واژن خود را بگیرند.
  • بانوانی که به تعداد بسیار زیادی اقدام به برقراری رابطه جنسی می کنند ممکن است به گشادی واژن دچار شوند و در نتیجه این افراد برای رفع گشادی واژن خود می بایست عمل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) را انجام دهند. به طور کلی برقراری رابطه جنسی از مهم ترین دلایل گشادی واژن به شمار می رود.
  • از دیگر دلایل گشادی واژن می توان به بلند کردن اجسام سنگین در طولانی مدت، ضعیف شدن عضلات وازن، افزایش سن و … اشاره کرد.
واژینوپلاستی چیست ؟ همراه با تکنیک های واژینوپلاستی
واژینوپلاستی چیست ؟ همراه با تکنیک های واژینوپلاستی

تکنیک های واژینوپلاستی

1- واژینوپلاستی بوسیله لیزر

واژینوپلاستی با لیزر یکی از رایج ترین تکنیک های عمل وازینوپلاستی (تنگ کردن واژن) است که این تکنیک نیازی به دوره نقاهت ندارد و در طی چند جلسه انجام می شود و در هر یک از این جلسه ها با استفاده از لیزر واژن فرد را به تولید کلاژن و شاخص های ترمیمی تحریک می کنند و در نتیجه پس از گذشت مدتی واژن فرد به طور خود به خود شروع به تنگ شدن خواهد کرد.

2- واژینوپلاستی از طریق نخ

در این تکنیک از نخ های لیفتینگ برای تنگ کردن واژن شخص استفاده می شود. در این تکینک نیز همچون تکنیک لیزر نیازی به دوره نقاهت ندارد. انتخاب نوع نخ در این تکنیک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که در این تکنیک بهتر است نخ هایی انتخاب شوند که بعد از پایان خاصیتشان با ساخت کلاژن در ناحیه واژن، واژن دوباره به حالت قبل خود برنگردد و حداقل کمی ترمیم شده باشد.

3-واژینوپلاستی از طریق جراحی

تکنیک جراحی از دیگر روش های عمل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) است که در این تکنیک فرد را با استفاده از بی حسی و یا بی هوشی، جراحی می کنند و با برش بخش های اضافی و بخیه زدن باعث تنگ شدن واژن می شوند.

البته دوره نقاهت این روش در مقایسه با دیگر روش ها کمی بیش تر به طول می انجامد. دوره نقاهت این عمل به طور معمول 3 شبانه روز به طول می انجامد و بعد از گذراندن آن مدت وضعیت شخص با سرعت بسیار زیادی بهبود می یابد.

4- واژینوپلاستی از طریق تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از تکنیک های عمل واژینوپلاستی است. جراح در این تکنیک از بدن فرد مقداری چربی برداشته و به وسیله ی استفاده از روش خاصی آن را به واژن همان فرد تزریق می کند و در پایان واژن فرد به دلیل کاهش قطر، تنگ خواهد شد.

با این که اثر این روش دائمی است ولی تکنیک لیزر درمانی در مقایسه با تزریق چربی از ارجحیت برخوردار است. علاوه بر این تکنیک واژینوپلاستی با تزریق چربی نیازی به دوره نقاهت ندارد.

5- واژینوپلاستی از طریق تزریق فیلر

تکنیک واژینوپلاستی با تزریق فیلر در مقایسه با دیگر تکنیک های واژینوپلاستی پر هزینه تر است. در این روش پزشک اقدام به تزریق مقدار بسیار زیادی فیلر به واژن فرد می کند. در این روش همچون واژینوپلاستی با تزریق چربی، واژن فرد به دلیل کاهش قطر تنگ خواهد شد.

به طور کلی تمامی تکنیک های گفته شده برای انجام عمل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) با توجه به شرایط و شدت مشکلات شخص مراجعه کننده صورت می گیرد؛ در نتیجه بهتر است پیش از گزینش تکنیک عمل از پزشک متخصص خود مشاوره دریافت کنید.

واژینوپلاستی پیش از بارداری

بعضی از مراجعه کنندگان از ما می پرسند که ما می خواهیم که چند سال دیگر بچه دار شویم و در این فاصله زمانی چه کاری برای از بین بردن گشادی واژن خود می توانیم انجام دهیم؟ در پاسخ به این افراد می بایست بگوییم که در این فاصله زمانی می توانند با استفاده از تکنیک های تزریق فیلر، تزریق چربی، لیزر و نخ اقدام به واژینوپلاستی و رفع گشادی واژن خود کنند.

با این حال توصیه می شود که عمل واژینوپلاستی از طریق جراحی را پیش از بارداری انجام ندهید؛ چرا که در این تکنیک قسمتی از بافت واژن برش داده می شود و بخیه زده می شود. البته اگر می خواهید زایمان خود را به صورت سزارین انجام دهید آن گاه می توانید عمل واژینوپلاستی با جراحی را پیش از بارداری را انجام دهید. به طور کلی در این خصوص می توانید نظر پزشک متخصص خود را جویا شوید.

هزینه واژینوپلاستی

بر طبق مشکلات شخص مراجعه کننده و تکنیک انتخابی، میزان هزینه عمل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) معلوم می شود. از طرفی دیگر بعضی از مراجعه کنندگان در کنار انجام عمل واژینوپلاستی خواستار انجام عمل دیگری نیز هستند که این موضوع می تواند باعث تغییر در هزینه پایانی عمل زیبایی واژینوپلاستی شود.

ذکر این نکته نیز الزامی است که عمل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) چون که از عمل های زیبایی زنان به شمار می آید و عمل درمانی نیست در نتیجه مشمول بیمه های درمانی نیز نمی شود.

بیشتر بخوانید
تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن تنگ کردن واژینال جوان سازی واژن جوانسازی لابیا واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button