واژن و چند حقیقت مهم - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

واژن و چند حقیقت مهم

سلامت واژن و حقیقت هایی درباری این عضو وجود دارد که باید به آن توجه کنید . همچنین به این عضو باید توجه ویژه بشود تا طروات و شادابی خود را از دست ندهد .

چند حقیقت مهم درباره واژن
20

دوستان عزیز سایت لابیاپلاستی در این مقاله قصد داریم یک سری اطلاعات و حقایق در رابطه با واژن خانم ها با شما در میان بگذاریم که دانستن آن ها خالی از لطف نیست. لطفا با ما همراه باشید.

لابیا ممکن است به شکل ها و اندازه های گوناگون باشد

لابیا مینورا یا لبه های درونی که ناحیه بیرونی واژن شما را احاطه کرده اند، به کوچکی یک چهارم اینچ هستند و دو اینچ هم پهنا دارند. پس هر دختری می تواند از لابیای با اندازه و شکل متفاوت برخوردار باشد.

واژن تنها قسمتی از اندام تناسلی شماست

اکثر ما از این واژه برای اشاره به کل اندام تناسلی استفاده می کنیم. اما باید بدانیم که واژن به کانال باریکی گفته می شود که رحم شما را به قسمت بیرونی اندام تناسلی متصل می کند. کل اندام تناسلی شما حاوی لابیا ماژورا، لابیا مینورا، کلیتوریس و مجرای ادرار است.

ناحیه بیرونی ممکن است به هر رنگی باشد

رنگ اندام تناسلی شما ربطی به رنگ غالب بدنتان ندارد. بسیاری از زنان با پوست سفید دارای لابیای تیره تر هستند، در حالی که خانم های سبزه دارای لابیای روشن تر می باشند.

دیواره های واژن خاصیت ارتجاعی دارند

دیواره ها در حالت عادی به هم نزدیک هستند، ولی می توانند مثل چتر باز شوند. حین مقاربت با همسرتان دیواره های واژن می توانند تا دو اینچ باز شوند. به هنگام زایمان طبیعی باید از این اندازه هم بزرگتر شوند تا بتوانند نوزاد را به بیرون از بدن هدایت کنند.

واژن خود را می توانید قوی کنید

ماهیچه های پلویک شما مثانه، واژن و رحم را سر جای خود محکم نگه می دارد. با انجام تمرینات کگل می توانید ماهیچه های اطراف مثانه و واژن خود را تقویت کنید. وانمود کنید که دارید جلوی ادرار خود را می گیرید. برای سه ثانیه آن ها را منقبض کرده و سپس 3 ثانیه هم رها کنید. این تمرین را روزانه 10 بار انجام دهید.

بدنتان را تمیز کنید

وقتی که در حال استحمام هستید، از آب و مقداری صابون برای شستشوی اندام تناسلی خود استفاده کنید. فقط زیاده روی نکنید و وسواس به خرج ندهید. این همان چیزی است که بدنتان به آن نیاز دارد.

چند حقیقت مهم درباره واژن
چند حقیقت مهم درباره واژن

بویی که از واژن استشمام می شود در طول ماه تغییر می کند

قبل از دوران قاعدگی محیط آن اسیدی است و بعد از آن به حالت بازی در می آید. باید به شما بگوییم که طبیعی است اگر بویی ملایم یا تندی از واژن خود حس کنید. اما اگر ترشحات غلیط شوند و بویی زننده به مشام تان برسد، زمان آن فرا رسیده که خودتان را به پزشک نشان دهید.

میزان ترشح در چرخه قاعدگی تغییر می کنند

واژن شما روزانه مقادیر کمی ترشح تولید می کند که طبیعی هم هست. این ترشحات می توانند مسیر عبور اسپرم را به سمت رحم هموار کند تا بارداری صورت گیرد. ولی اگر میزان آن بیش از حد باشد، باید با پزشک خود صحبت کنید.

واژن شما می تواند تا دو برابر بزرگ شود

این قسمت از ناحیه تناسلی شما می تواند در سایز و شکل های متنوع باشد، ولی باید بگوییم که واژن شما می تواند تا دو برابر بزرگ تر شود. همین پدیده باعث می شود که اسپرم بتواند راحت تر خود را به رحم برساند.

کلیتوریس شما بسیار حساس است

شاید واضح باشد، ولی باید اذعان کنیم که 8000 پایانه عصبی در این ناحیه جمع شده اند. این در حالیست که در اندام تناسلی مردان تنها 4000 پایانه عصبی وجود دارد. به همین دلیل است که ارگاسم زنان بسیار عمیق تر و بیشتر از مردان است.

جراحی واژن ممکن است بسیار گران باشد در حالی که به آن احتیاجی ندارید

این عمل برای افزایش کلاژن در نقطه جی صورت می گیرد، تا اندازه این نقطه و لذت ناشی از رابطه جنسی را بالاتر ببرد. بیمه معمولا این جراحی ها را پوشش نمی دهد و عمدتا هم فقط وقتی به انجام آن ها نیاز دارید که مشکل پزشکی خاصی داشته باشید.

میزان اسید در واژن شما در حد ملایم است

جالب است اگر بدانید که میزان PH واژن شما بین 3.8 تا 4.5 می باشد. این بدان معنیست که این ناحیه از اندام تناسلی شما تا حدودی اسیدی است مخصوصا قبل از دوره قاعدگی.

رابطه جنسی در حد معمول بین همسران پیشنهاد می شود

به زوجین توصیه می شود که برای کاهش میزان استرس و اضطراب در طول هفته مواقعی را به این کار اختصاص دهند. ارگاسم میزان استروژن را بالا برده و در نتیجه اکسی توسین در بدن ترشح می شود و تولید کورتیزول (عامل اصلی استرس) هم کاهش می یابد.

در واژن شما باکتری هایی یافت می شود

مهم ترین باکتری که در این منطقه سکونت دارد لاکتوباسیلی است. این همان عاملی است که اسید لاکتیک را به وجود می آورد. این اسید می تواند جلوی ارگانیسم ها و فعالیت های مضر را بگیرد، تا بدنتان دچار عفونت نشود.

جمع بندی

با توجه به تمام این موارد و نکاتی که در بالا ذکر شد، می توانیم بفهمیم که واژن قسمت بسیار مهمی از اندام تناسلی شماست که در عین حال، بسیار هم حساس و آسیب پذیر است. بانوان باید با این ناحیه از بدن خود به خوبی آشنا شوند و با دقت این نکات را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند یا به بیماری مبتلا نگردند.

دوستان و همراهان سایت لابیاپلاستی برای این که در مورد واژن و با طراوت نگه داشتن اون همچنین تمریناتی برای شادابی بیشتر آشنا بشید من به شما را به خوندن مقالات مربط این موضوع ترغیب می کنم .

بیشتر بخوانید
ترشحات واژن لابیا لابیا ماژور لابیا مینور لبه های واژن واژن

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button