SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG متخصص عمل لابیاپلاستی همراه پیامدهای انتخاب نادرست - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

article

متخصص عمل لابیاپلاستی همراه پیامدهای انتخاب نادرست

یکی از مهم ترین عمل هایی که بر روی ناحیه ژنیتال صورت می گیرد عمل لابیاپلاستی نام دارد که تعداد بسیار زیادی در خصوص این عمل هیچ اطلاعاتی ندارند و این بی اطلاعی بسیاری از افراد به گونه ای است که بسیاری از خانم ها به این عمل نیاز جدی دارند.

متخصص عمل لابیاپلاستی
252

پیدا کردین یه متخصص لابیاپلاستی یکی از دغدغه هااست . برای تغییر فرم، اصلاح و تغییر رنگ لابیاها، جراح اقدام به انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی می کند. عمل لابیاپلاستی همچون دیگر عمل هایی که بر روی ناحیه ژنیتال صورت می گیرد از اهمیت و حساسیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که ناحیه دستگاه تناسلی از حساسیت زیادی برخوردار است و اگر کوچک ترین اشتباه و خطایی در این ناحیه رخ دهد ممکن است موجب یک فاجعه شود.

در برخی از عمل هایی که بر روی ناحیه ژنیتال انجام شده مشاهده شده که به علت ماهر نبودن پزشک، حس جنسی شخص به صورت کامل از بین رفته است و آگاه هستید که به وجود آمدن همچین مشکلی می تواند زندگی فرد را بسیار تحت تاثیر قرار داده و موجب بروز مشکلاتی برای او شود.

بنابراین در وب سایت لابیاپلاستی، توضیحی کامل در خصوص عمل لابیاپلاستی قرار دادیم که به طور کامل در مورد این جراحی زیبایی آگاه شوید.

متخصص لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی از جمله عمل های زیبایی زنان به شمار می آید. پس به همین دلیل همه پزشکانی که فعال در زمینه زنان و زایمان هستند؛ قادرند این عمل را انجام دهند. با این حال منظور ما اشخاصی است که دوره پزشکی عمومی خود را به پایان رسانده اند و بعد از آن در زمینه زنان و زایمان ادامه تحصیل داده اند و در پایان به جراح و متخصص زنان و زایمان و یا جراح زیبایی زنان تبدیل شده اند. در این میان گروهی از اشخاص هستند که فقط دوره ای بسیار کوتاه در خصوص لابیاپلاستی گذرانده اند و این عمل بسیار حساس و مهم را انجام می دهند. حتی در بعضی موارد مشاهده شده که ماماها نیز عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند.

اما یک سوال به وجود می آید که کدام یک از افرادی که در بالا اشاره کردیم می توانند در انجام عمل لابیاپلاستی موفق شوند؟ در پاسخ به این سوال بهتر است اول در خصوص کسانی که فقط یک دوره کوتاه لابیاپلاستی گذرانده اند صحبتی داشته باشیم. همان طور که اشاره کردیم، عمل زیبایی لابیاپلاستی یک عمل بسیار دشوار و سطح حساسیت بالا است؛ در نتیجه نباید این عمل به وسیله پزشکانی که فقط یک دوره کوتاه را گذرانده اند و یا توسط ماماها انجام شود.

معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی
معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی

کسانی می توانند عمل لابیاپلاستی انجام دهند که تسلط و مهارت کافی برای انجام عمل بر روی ناحیه تناسلی زنان که ناحیه ای بسیار حساس است را داشته باشند بنابراین در پاسخ به این سوال که چه کسانی می بایست عمل لابیاپلاستی را انجام دهند باید بگوییم بهترین گروه پزشکان برای انجام این عمل، جراحان و متخصصان زنان زایمان و جراحان زیبایی زنان هستند که علاوه بر این که از تجربه بسیار بالایی در خصوص مشکلات زنان برخوردارند دارای مهارت و تخصص کافی نیز هستند.   

باز این سوال به وجود می آید که بین جراحان زیبایی زنان و جراح و متخصص زنان و زایمان برای انجام عمل لابیاپلاستی کدام یک مناسب تر بوده و می توانند با درصد موفقیت بیش تری این عمل را به پایان برسانند؟ در پاسخ به این سوال نیز باید بگوییم که فقط تعداد بسیار کمی از جراحان و متخصصین زنان زایمان قادر هستند عمل لابیاپلاستی را به خوبی و با موفقیت به پایان برسانند و به طور قطع جواب اصلی سوال، جراحان زیبایی زنان هستند که برای انجام عمل لابیاپلاستی مناسب تر هستند؛ چرا که یک جراح زیبایی زنان علاوه بر این که تخصص یک متخصص زنان زایمان را دارد، در زمینه جراحی های زیبایی زنان به صورت کاملا اختصاصی سال ها مورد آموزش قرار گرفته است.

از جمله جراحی های زیبایی که یک جراح زیبایی زنان بر روی ناحیه تناسلی زنان انجام می دهد می توان به عمل های لابیامینورپلاستی، لابیاماژورپلاستی، تنگ کردن، واژینوپلاستی، لیفت واژن و دیگر بخش ها، عمل های زیبایی بر روی کلیتوریس، تزریق کردن چربی به ناحیه ژنیتال، تزریق کردن فیلر به ناحیه ژنیتال و عمل تقویت نقطه جی (G) و . . . اشاره کرد. در نتیجه اگر می خواهید عمل لابیاپلاستی را انجام دهید و به دنبال یک متخصص لیباپلاستی هستید بهتر است به جای متخصص و جراح زنان زایمان به دنبال یک جراح زیبایی زنان باشید. 

پیامد انتخاب نادرست متخصص لابیاپلاستی

فقط در صورتی که به عمل لابیاپلاستی ترمیمی نیاز داشته باشید می توانیم بگوییم که در انتخاب متخصص لابیاپلاستی خود دچار اشتباه شده اید. عمل ترمیمی لابیاپلاستی همچون دیگر عمل های ترمیمی زیبایی است و فقط اگر جراح نخست موفق عمل نکندف شخص می بایست دوباره عمل لابیاپلاستی انجام دهد که به این عمل مجدد لابیاپلاستی، عمل ترمیم لابیاپلاستی یا لابیاپلاستی ترمیمی می گوییم. اما اگر شخصی در همان بار اول به خوبی جراحی شود دیگر نیازی به عمل لابیاپلاستی ترمیمی نخواهد داشت.

عدم مهارت و تخصص جراح لابیاپلاستی ممکن است موارد زیر بعد از پایان عمل به وجود بیاید:

1- برای هر شخصی می بایست تکنیک خاصی را با توجه به شکل و اندازه لابیاها استفاده کرد ولی اگر جراح لابیاپلاستی از تخصص و مهارت کافی برخوردار نباشد و در گزینش تکنیک دچار اشتباه شود آنگاه در بیش تر مواقع نتیجه عمل بسیار بد خواهد بود به گونه ای که فرم و شکل لابیاها در مقایسه با قبل از عمل نیز بدتر شده باشد.

2- عدم تقارن: یکی از اهدافی که بسیاری از مراجعین بله دنبال آن هستند قرینه سازی لابیاها است. در بعضی مراجعه کنندگان حتی پس از انجام عمل نیز دارای لابیاهای بی قرینه هستند.

3- کنگره کنگره شدن: یکی دیگر از مشکلاتی که به علت اشتباه در انتخاب تکنیک ممکن است به وجود بیاید، کنگره کنگره شدن لبه ی لابیاها است.

4- کنده شدن لابیاها: در بعضی مواقع جراح اقدام به برداشتن کل لابیاها می کند که در اصطلاح به آن کنده شدن لابیاها می گوییم علاوه بر این جراحی ترمیمی آن نیز از جمله سخت ترین عمل های ترمیمی به شمار می رود.

5- از دیگر عوارض انجام عمل لابیاپلاستی با تکنیک نادرست، درد و خونریزی شدید پس از انجام عمل است.

6- اگر جراح لابیاپلاستی از تکنیک اشتباهیی برای بخیه زدن استفاده کند و همچنین دستورهای لازم را پس از پایان جراحی به مراجعه کننده ندهد می تواند باعث باقی ماندن رد بخیه شود و همین موضوع از جمله شایع ترین دلایل برای مراجعه کنندگان در خصوص عمل لابیاپلاستی ترمیمی است.

7- تسلط داشتن جراح به ناحیه ژنیتال و دستگاه تناسلی امری الزامی است چرا که اگر جراح در زمان انجام عمل لابیاپلاستی به اعصاب آن ناحیه آسیب برساند موجب از بین رفتن حس جنسی فرد شود و این موضوع از بدترین مشکلاتی است که ممکن است پس از عمل لابیاپلاستی مشاهده شود چرا که این اتفاق در بیش تر اوقات غیر قابل جبران است.     

بیشتر بخوانید
تقارن در لابیا تنگ کردن لابیا لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button