مزیت های عمل لابیاپلاستی - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

مزیت های عمل لابیاپلاستی

هر شخص برای خود مشکلی دارد که نیاز به درمان می باشد. برخی از این مشکل ها در افراد زیادی می تواند مشترک باشد و به دنبال یک راه درمان کلی می گردند. لابیاپلاستی یکی از روش های درمانی و زیبایی برای زنان می باشد که استفاده زیادی از آن می شود.

مزیت های انجام لابیاپلاستی
135

در حقیقت علم پزشکی توانسته است پیشرفت های زیادی برای خود داشته باشد که لابیاپلاستی حاصل پیشرفت های علوم پزشکی و جراحی های زیبایی می باشد. افراد زیادی فکر می کنند که لابیاپلاستی تنها جنبه های زیبایی برای خود دارد و نمی تواند تاثیری در موارد درمانی بخش تناسلی زنان داشته باشد که چنین تصوری اشتباه است. در بخش زیر برخی از مشکلاتی که در زنان وجود دارد و به وسیله این جراحی درمان می شود بیان می شود:

  • شخص موقع پوشیدن لباس های خود، احساس خارش و سوزش های شدیدی در بخش تناسلی خود می کند.
  • شخص هنگام استفاده از دوچرخه، احساس درد در واژن خود خواهد داشت.
  • زمانی که فرد می خواهد رابطه های جنسی خود را انجام بدهد، درد زیادی را در بخش تناسلی خود حس می کند و نمی تواند میل جنسی کافی برای خود داشته باشد.
  • شخص هنگام انجام حرکات ورزشی، دچار درد و سوزش های زیادی در بخش تناسلی خود می شود.

مزیت های لابیاپلاستی در انجام رابطه های جنسی

همانطور که می دانید لابیاپلاستی مربوط به لابیاهای بخش تناسلی زنان می باشد. لابیاها از دو بخش لابیامینور و لابیاماژور تشکیل شده است. لابیامینور به اطراف واژن گفته می شود و لابیاماژور بیرونی ترین بخش تناسلی زنان می باشد. حال فرم این بخش ها می تواند تأثیر زیادی در اعتماد به نفس شخص داشته باشد.

بد فرمی لابیاها باعث می شود که شخص اعتماد به نفس کافی در انجام رابطه های جنسی خود نداشته باشد. همچنین بد فرمی واژن می تواند احساس سوزش و درد زیادی در بخش تناسلی زنان ایجاد کند. به همین دلیل نمی توانند رابطه جنسی مناسبی برای خود داشته باشند. به همین دلیل است که چنین افرادی ترجیح می دهند از لابیاپلاستی برای بخش تناسلی خود استفاده کنند.

این جراحی در مرحله اول می تواند بد فرمی لابیاها را از بین ببرد و جوانسازی خاصی ایجاد می کند. همین باعث می شود که شخص حس اعتماد به نفس خود را مجدداً به دست بیاورد و دیگر ناراحتی از رابطه جنسی خود نداشته باشد. همچنین دیگر احساس سوزش و دردهای مکرری در واژن خود دیگر ندارد و می تواند رابطه های جنسی خود را انجام بدهد. البته باید دقت داشته باشید که لابیاپلاستی یکی از جراحی هایی است که خطرات پزشکی زیادی دارد.

به طوری که اگر پزشک نتواند به خوبی این جراحی را انجام بدهد، حس جنسی شخص به طور کامل از بین می رود. دلیل این حس جنسی و کم شدن آن، عصب هایی است که درون لابیاها وجود دارد و آسیب دیدن آنها قابل جبران نیست. دکتر الهام امام جمعه، جراح و متخصص زنان فلوشیپ و جراحی زیبایی زنان می باشد که به خوبی می تواند این جراحی را بر روی بیماران خود انجام بدهد.

مزیت های لابیاپلاستی برای کسانی که ورزش می کنند

در برخی موارد بیمارهای زیادی به پزشک مراجعه می کنند و می خواهند که لابیاپلاستی را بر روی بخش تناسلی خود انجام بدهند. زمانی که دلیل بد فرمی لابیاهای این زنان بررسی می شود، مشخص می شود که دلایل هورمونی خاصی برای آن وجود دارد. این تغییرات هورمونی به دلیل قرص ها و مکمل هایی است که زنان در ورزش استفاده می کنند و تغییر هورمون باعث می شود که واژن شخص هم دچار مشکلات خاصی برای خود شود.

همین دلیل باعث می شود که ورزشکاران زیادی برای تغییر در لابیاهای خود بخواهند از چنین جراحی برای بدن خود استفاده کنند. البته باید بدانید که برای ورزشکاران می تواند دلایل دیگری داشته باشد که یکی از این دلایل، بزرگ بودن لابیاها می باشد.

بزرگ بودن لابیا مشکلات خاصی در انجام ورزش ایجاد می کند. شخص نمی تواند تمام حرکات ورزشی خود را به خوبی انجام بدهد و هنگام انجام حرکات کششی، به دلیل بزرگ بودن لابیاها دچار درد و سوزش های مکرری می شود که برای ورزشکار بسیار دردناک و مضر است.

به همین دلیل ترجیح می دهند که ریسک های لابیاپلاستی را برای خود بپذیرند و در نهایت این جراحی را بر روی بدن خود انجام بدهند. همچنین در برخی مواقع لباس های ورزشی برای اشخاص می تواند مشکلات خاصی ایجاد کند زیرا پوشش های تنگ باعث ایجاد سوزش در بخش تناسلی زنان می شود که در بخش زیر اشاره های دقیقی به این مورد خواهد شد.

مزیت های انجام لابیاپلاستی
مزیت های انجام لابیاپلاستی

لابیاپلاستی و تأثیر آن در پوشش شخص

یکی از مشکلاتی که لابیاهای بزرگ می تواند در اشخاص ایجاد کند، لباس پوشیدن می باشد. هر نوع لباس تنگی می تواند فشار زیادی به بخش تناسلی زنان ایجاد کند. در نهایت این فشار باعث می شود که شخص سوزش و دردهای زیادی در واژن خود داشته باشد. چنین مشکلی در اشخاصی که لباس های زیادی عوض می کنند و ورزشکاران زیاد دیده شده است و عموماً چنین دسته ای ترجیح می دهند که لابیاپلاستی را بر روی بخش تناسلی خود انجام بدهند.

همچنین شخص همواره یک احساس ناراحتی به همراه خود دارد که نمی تواند لذت کافی از بیرون و تفریح های خود داشته باشد و همیشه یک احساس سوزش را به همراه خود دارد. لابیاهای بزرگ عموماً نیاز به جراحی دارند تا بتوانند فرم عادی برای خود داشته باشند.

همچنین جراحی لابیاهای بزرگ می تواند جنبه های درمانی زیادی برای خود داشته باشد. یکی از این جنبه های درمانی، استفاده از پدهای بهداشتی می باشد. زمانی که شخص می خواهد از پدهای بهداشتی برای خود استفاده کند، احساس سوزش در بخش تناسلی خود دارد.

به همین دلیل نیاز دارد که لابیاهای خود را جراحی کند. جنبه دیگر مشکل در ادرار می باشد. زمانی که شخص لابیاهای بزرگی برای خود دارد، نمی تواند ادرار مناسبی داشته باشد و هدایت پذیری اشتباه خواهد بود. به همین دلیل باید از این جراحی برای خود استفاده کند.

لابیاپلاستی و تاثیرهای آن برای دوچرخه و اسب سواران

دیگر مشکلاتی که می تواند لابیاها برای شخص ایجاد کند، مشکلاتی در دوچرخه سواری و اسب سواری می باشد. به طوری که شخص هرگونه حرکتی که با اسب یا دوچرخه برای خود انجام بدهد، دچار درد و سوزش های مکرری می باشد.

این درد به دلیل بزرگ بودن لابیاها می باشد. به همین دلیل شخص ترجیح می دهد که از لابیاپلاستی برای خود استفاده کند تا دیگر به راحتی اسب سواری و دوچرخه سواری را برای خود انجام بدهد. همچنین باید بدانید که در برخی از افراد لابیاها آنقدر بزرگ است که عملاً نمی توانند هیچگونه حرکتی با اسب و دوچرخه داشته باشند.

در نهایت باید بدانید که این جراحی می تواند مزیت های زیادی داشته باشد که تنها جنبه زیبایی ندارند. البته درصد بیشتری از کسانی که می خواهند لابیاپلاستی را انجام بدهند، به دلیل زیبایی می باشد اما عده زیادی هم هستند که این جراحی را به دلایل درمانی خود انجام می دهند.

این دسته اکثراً ورزشکاران و کسانی که لابیاهای بزرگ دارند انجام می دهند زیرا لابیاهای بزرگ به مرور زمان می تواند مشکلات زیادی در شخص ایجاد کند. توجه داشته باشید که این جراحی خطرات پزشکی زیادی به همراه دارد. به همین دلیل تحقیقات زیادی برای انتخاب یک پزشک مناسب داشته باشید.

بیشتر بخوانید
تقارن در لابیا تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژینال جوانسازی لابیا لابیا لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button