برای روشن کردن ناحیه تناسلی چند جلسه لازمه و فاصله جلسات چقدر است؟ - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

برای روشن کردن ناحیه تناسلی چند جلسه لازمه و فاصله جلسات چقدر است؟

سوال :

برای روشن کردن ناحیه تناسلی چند جلسه لازمه و فاصله جلسات چقدر است؟

جواب :

تعداد جلسات و فاصله بین آنها به پوست بستگی دارد و در افراد متفاوت است و بعد از معاینه مشخص می شود.

جواب پیشنهادی:

یکی از سوال هایی که خیلی پرسیده می شود این است که برای روشن کردن ناحیه تناسلی باید چند جلسه به پزشک مراجعه کنیم و این جلسات در چه فاصله زمانی از یک دیگر باید انجام شوند. بسیار خوب در پاسخ به این سوال لازم است، بگویم که تعداد جلسات مورد نیاز و حتی فاصله بین این جلسات درمانی در همه افراد یکسان نمی باشد و در هر فرد می تواند متغیر باشد. گاهی نیاز به جلسات کم و یا فاصله زمانی کم است و یا به العکس جلسات زیاد و با فاصله زمانی بیشتری نیاز است. بنابراین فاصله زمانی بین جلسات و تعداد جلسات توسط پزشک و بعد از انجام معاینه مشخص خواهد شد.

همان طور که گفته شد تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه دلخواه متفاوت است. معمولا بین 1 تا 3 جلسه نیاز خواهد بود باز هم به تیرگی رنگ پوست فرد بستگی خواهد داشت. درباره فاصله جلسات لیزر هم لازم است تا بگویم که این جلسات نیز به نظر پزشک بستگی دارد اما معمولا این فاصله بین 30 تا 45 روز می باشد، در واقع منطقی ترین و کارآمد ترین زمان ممکن همان 30 تا 45 روز می باشد.

بنابراین بعد از مراجعه به پزشک و انجام معاینات لازم، پزشک متخصص بر اساس رنگ پوست شما تعداد دفعات مورد نظر و همچین فاصله بین دفعات را برای شما تعیین می کند. این نکته هم حائز اهمیت است که عمل لیزر شما باید در تعداد دفعات تعیین شده و در تایم مشخص شده انجام شود. خیلی از افراد فکر می کنند بعد از عمل لیزر تاثیرات آن را خواهند دید اما لازم است تا درباره عمل لیزر بگویم که بلافاصله بعد از انجام عمل لیزر روشنی پوست خود را مشاهده نخواهید کرد و تاثیرات آن تقریبا 2 هفته بعد از عمل لیزر نمایان خواهند شد.

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری

آخرین سوال‌ها com.لابیاپلاستی

سوال‌های برگزیده com.لابیاپلاستی

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button