معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی + توضیحات - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی + توضیحات

امروزه بسیاری برای انجام عمل لابیاپلاستی کاندید می شوند. اما چون این عمل بسیار حساس و سخت است نمی توان به هر پزشکی اعتماد کرد. افراد بسیاری هستند که با یک انتخاب اشتباه مجبور به تکرار عمل می شوند.

معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی
113

معمولا خیلی از بانوانی که عمل ناموفقی داشته اند فریب عواملی مانند بالا بودن تعداد دنبال کننده های پیج اینستاگرامی و یا تبلیغات پر زرق و برق را خورده اند.

خانم دکتر الهام امام جمعه جراح و متخصص زنان – فلوشیب و جراحی زنان یکی از پزشکانی است که تا به امروز تعداد بی شماری عمل لابیاپلاستی موفق انجام داده است. انتخاب پزشک معیارهایی دارد که در ادامه این مقاله با شما در میان گذاشته می شود اما پیش از آن بد نیست تا بدانیم جراحی لابیاپلاستی چه نوع جراحی است و چه کاربردی دارد.

مفهوم لابیاپلاستی

لابیاپلاستی که در علم طب گاهی با نام لابیاپلاستی نیز یاد می شود نوعی عمل زیبایی واژن بانوان است. همانطور هم که گفته شد لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است بنابراین برای درمان بیماری های واژینال کاربرد ندارد. اما رسیدن به مقیاس استاندارد لابیاهای بزرگ برای مراجعه کنندگان نوعی درمان محسوب می شود.

عمل لابیاپلاستی به دو گروه لبیاماژوپلاستی و لبیامینورپلاستی تقسیم بندی می شود. وقتی از لابیاپلاستی نام می بریم بیشتر به لبیامینورپلاستی اشاره داریم. اگر مایل به کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر از جراحی لابیاپلاستی هستید می توانید از راه های ارتباطی با خانم دکتر الهام امام جمعه تماس برقرار کرده و پرسش های خود را مطرح کنید.

چه کسانی باید لابیاپلاستی شوند؟

بانوانی که به مشکلات زیر مبتلا شده باشند می توانند برای انجام عمل لابیاپلاستی مبادرت فرمایند:

  • بانوانی که از اندازه ی بزرگ لبیاهای خود رنج می برند.
  • بانوانی که به سبب تغییر فرم لبیاهای خود حین رابطه جنسی احساس خجالت دارند.
  • بروز درد و سوزش در لبیامینورها هنگام پوشیدن شلوارهای جذب.
  • کسانی که از ناهماهنگ بودن ظاهر لبیامینورهای خود گله مند هستند.
  • ایجاد سوزش در لبیامینورها حین انجام برخی از حرکات ورزشی.
  • بانوانی که از تیره بودن لبیامینورهای خود شرمگین هستند.
  • کسانی که حین ادرار به علت نا فرم بودن لبیاهای خود خروجی نامنظمی دارند.

چگونه پزشک خوبی بیابیم؟

قبل از شناخت معیارهای یک پزشک خوب در وهله ی اول باید بدانید که برای انجام عمل لابیاپلاستی باید به چه پزشکی مراجعه کرد. عمل لابیاپلاستی برخلاف عقیده ی عموم باید توسط پزشک جراح زیبایی زنان انجام شود.

از آنجایی که این عمل بسیار حساس و دشوار است اگر تحت جراحی توسط یک جراح زنان قرار بگیرید احتمال ناموفق بودن عمل تان بسیار بالا می رود. وقتی تحت نظر یک جراح زیبایی زنان قرار بگیرید با یک تیر دو نشان می زنید هم زایمان خوبی خواهید داشت و هم می توانید جراحی زیبایی موفقی با احتمال بسیار بالا داشته باشید. چرا؟

چون این پزشکان علاوه بر تحصیل در رشته زنان و زایمان در یک دوره ی تخصصی زیبایی نیز شرکت داشته اند. در این بین برخی هستند که دوره ی تخصص خود را به انتها نرسانده اند. با این حال دست به انجام جراحی لابیاپلاستی می زنند و همین موضوع منجر به ناموفق بودن عمل می شود.

معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی
معیارهای پزشک مناسب برای جراحی لابیاپلاستی

تفاوت میان جراح زنان و جراح زیبایی زنان

به طور کل حساس ترین بخش بدن بانوان به دو دلیل ممکن است تحت عمل جراحی قرار بگیرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

  • جراحی برای درمان: جراحی های هیسترکتومی، لاپاراسکوپی، کوتاز، بی اختیاری ادرار و …
  • جراحی های زیبایی: جراحی های لابیاپلاستی، پرینه پلاستی، واژینوپلاستی، تنگ کردن واژن و ….

چنانچه مشکل یک خانم در بخش تولید مثل به جراحی های درمانی مربوط باشد مراجعه به پزشک زنان بهترین گزینه است. اما انجام عمل زیبایی مثل لابیاپلاستی باید توسط پزشک جراحی زیبایی زنان انجام گیرد.

پیامدهای انتخاب پزشک اشتباه

لابیاپلاستی و هر عمل زیبایی دیگر بسیار حساس است بنابراین پیامدهایی مثل تغییر شکل لبیاها به بدترین شکل، ماندن جای بخیه در لبیاها و به دنبال آن درد و خونریزی، از کار افتادن حس لبیاها و در نتیجه کاهش شدید میل جنسی، ناهماهنگ بودن اندازه لبیاها با ناحیه کلیتوریس از پیامدهای انتخاب یک پزشک اشتباه است.

روش های لابیاپلاستی

بسته به اندازه و ظاهر لبیاها از روش های مختلفی برای لابیاپلاستی استفاده می شود. استفاده از یک روش درمان خاص برای مشکلات مختلف لبیاها در گذشته باعث می شد تا بانوان چندین و چند بار تحت عمل جراحی قرار بگیرند. در دنیای امروز این لابیاپلاستی با کمک چندین روش انجام می شود که با وجود داشتن دشواری های بسیار اما نتایج رضایت  بخشی به همراه دارد.

کدام پزشک بهتر است؟

با اینکه پیش تر از اهمیت مراجعه به جراح زیبایی زنان گفته شد اما هر جراح زیبایی هم مهارت انجام این عمل را ندارد. در کشور ما تعداد جرحان زیبایی کم هستند. پیش تز از پیامدهای منفی انتخاب اشتباه پزشک جراح زیبایی هشدار دادیم اما اگر در میان بانوان عزیز شخصی عمل ناموفق لابیاپلاستی را تجربه کرد باید چه کار کند؟

در این صورت فرد باید تحت جراحی ترمیمی قرار بگیرد. جراحی ترمیمی به احیای بافت های آسیب دیده کمک شایانی می کند. بنابراین باید در انتخاب پزشک برای بار دوم نهایت دقت تان را به خرج دهید در غیر این صورت جراحی ترمیمی هم بی نتیجه خواهد بود.

چه کسانی کاندید جراحی ترمیمی هستند؟

بانوانی که پس از جراحی لابیاپلاستی اندازه ی یکسانی در لبیامینورهای خود ندارند، کسانی که پس از جراحی جای بخیه دارند، کسانی که لبیامینورهای شان از لبیاماژورهای شان بیرون زده باشد، درد و خونریزی حاد و … از جمله عواملی هستند که فرد را به انجام جراحی ترمیمی لابیاپلاستی وادار می کند. نکته ی مهم دیگر هزینه جراحی ترمیمی است.

اگر فکر می کنید که هزینه ی جراحی ترمیمی از جراحی اولیه لابیاپلاستی کمتر است سخت در اشتباه هستید چرا که بافت هایی که توسط پزشک دیگری که آسیب دیده است باید مجددا توسط یک پزشک دیگر احیا شود و این کار بسی سخت و دشوار است.

چگونه متوجه تبحر پزشک شویم؟

بحث بالا بودن دنبال کننده های اینستاگرامی را کاملا کنار بگذارید هیچ پزشکی عمل های ناموفق خود را به شما نشان نمی دهد. برای این منظور باید مستقیما به مطب پزشک مورد نظر رفته و با مراجعه کنندگانی که تحت عمل قرار گرفته اند صحبت کنید.

بعلاوه رفتار و اخلاق خوب یک تیم پزشکی هم می تواند نشانه ای از تبحر در کارشان باشد. همچنین یک پزشک خوب باید شما را در جریان مرحله به مرحله جراحی قرار دهد. در این صورت مراجعه کننده هم استرس کمتری خواهد داشت و هم از مراحل جراحی آگاه خواهد شد.

خانم دکتر الهام امام جمعه جراح و متخصص زنان – فلوشیپ و جراحی زنان با داشتن تیم ماهر و رفتار بسیار عالی به دنبال کسب رضایت بیماران خود دارد. می توانید تخصص خانم دکتر الهام امام جمعه را هم در مطب و هم در سایت رسمی اش دیده و از انتخاب درست خود مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید
جوان سازی واژن جوانسازی لابیا جوانسازی واژن با لیزر لابیا لابیا ماژور لابیاپلاستی واژن واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button