لابیامینورپلاستی چیست و چه اشخاصی می توانند آن را انجام بدهند؟ همراه دلایل - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

لابیامینورپلاستی چیست و چه اشخاصی می توانند آن را انجام بدهند؟ همراه دلایل

در علم پزشکی امروزه جراحی های زیادی به وجود آمده است که علاوه بر زیبایی می تواند برای سلامت و بهداشت شخص هم مفید باشد. زنان اهمیت زیادی به جراحی های زیبایی خود می دهند و عموماً پیگیر اخبار علم پزشکی می باشند.

لابیامینورپلاستی چیست و چه اشخاصی می توانند آن را انجام بدهند؟ همراه دلایل
261

یکی از جراحی هایی که در میان زنان طرفدار زیادی دارد، لابیامینورپلاستی نام دارد. لابیامینورپلاستی ارتباط دقیقی با لابیاهای زنان دارد و لابیامینور به لابیاهای چپ و راست بخش تناسلی زنان گفته می شود. لابیامینورپلاستی علاوه بر بخش زیبایی خود می تواند برای سلامت زنان هم بسیار مفید واقع شود و به راحتی می توان این جراحی را انجام داد.

در حقیقت اگر بتوان نقش دقیق لابیاها را گفت، می توان به بخش محافظتی آنان اشاره کرد. لابیا ها برای محافظت از بخش تناسلی به وجود آمده اند و باعث می شوند که اجزای خارجی نتواند به راحتی به بخش تناسلی زنان وارد شود.

همچنین آن ها می توانند ادرار زنان را به خوبی هدایت کنند. به همین دلیل علاوه بر جنبه زیبایی شان، برای سلامتی بدن هم می توانند مفید باشند و باید اهمیت زیادی به آنان داده شود. در بخش های زیر تعریف کاملی از لابیامینورپلاستی شده است و می توانید آشنایی پیدا کنید.

تعریف کامل لابیامینورپلاستی

نام چنین جراحی در ابتدا کمی سخت خوانده می شود اما فرایند سختی را به همراه ندارد و در واقع لابیامینورپلاستی تمام فرایندی است که بر روی لابیای زنان صورت می گیرد. یکی از مواردی که در لابیامینورپلاستی وجود دارد خطای پزشکی بسیار زیاد می باشد. لابیاماژورپلاستی هم یکی از جراحی هایی است که بر روی لابیا انجام می شود؛ اما فرایند ساده تری است و خطای پزشکی کمتری دارد.

در لابیامینورپلاستی پزشک نقش بسیار مهمی را دارد و باید برای چنین فرایندی آگاهی کاملی داشته باشد وگرنه ممکن است که جراحی را با موفقیت تمام نکند. اگر لابیامینورپلاستی با موفقیت تمام نشود، شخص ممکن است حس جنسی خود را به طور کامل از دست بدهد.

دکتر الهام امام جمعه، جراح و متخصص زنان فلوشیپ و جراحی زیبایی زنان می باشد که به خوبی می تواند جراحی لابیامینورپلاستی را بر روی بیماران خود انجام بدهد. حال سوالی که پیش می آید این است که لابیامینورپلاستی بعد از انجام خود چه تاثیراتی می تواند باشد و چه نقشی بر روی لابیاها خواهد داشت.

به طور کل می توان گفت که در مرحله اول شخص کیفیت بهتری را در رابطه جنسی خود احساس می کند. در حقیقت میل جنسی شخص افزایش پیدا می کند. سپس لابیا ها مقاومت بیشتری برای خود پیدا می کنند و می توانند محافظ های بهتری برای بخش تناسلی شخص باشند. در مرحله آخر باید بدانید که بسیاری از افراد لابیامینورپلاستی را برای زیبایی لابیای خود انجام می دهند. به همین علت یک زیبایی ایده آل برای لابیاها به وجود می آید.

چه اشخاصی می توانند لابیامینورپلاستی را انجام بدهند؟

افراد زیادی هستند که نیاز دارند لابیامینورپلاستی را برای خود انجام بدهند. در بخش زیر این دسته ها بیان شده است و شما می توانید آشنایی پیدا کنید:

 • دسته اول زنانی هستند که نمی توانند از ظاهر لابیاهای خود لذت کافی را ببرند. به همین دلیل لابیامینورپلاستی را برای خود انجام می دهند.
 • برخی از زنان لابیاهایشان قرینه نیست و از این عدم قرینگی نمی توانند لذت کافی داشته باشند. چنین دسته ای برای قرینه شدن لابیاهای شان فرایند لابیامینورپلاستی را انجام می دهند.
 • در برخی از زنان، لابیاها به میزان زیادی بزرگ است. این بزرگ شدن باعث می شود که سوزش و دردی در ناحیه تناسلی خود داشته باشند. به همین دلیل لابیامینورپلاستی را برای کوچکی انجام می دهند.
 • همچنین باید بدانید که در برخی مواقع بزرگ بودن لابیاها باعث عفونت در بخش تناسلی می شود. ایجاد عفونت می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل لابیامینورپلاستی را انجام می دهند.
 • بزرگ بودن لابیاها می تواند مشکلاتی در ورزش کردن و پوشیدن لباس های تنگ هم ایجاد کند. عرق کردن در هنگام ورزش باعث می شود که احساس سوزش در بخش تناسلی زنان به وجود بیاید. به همین دلیل است که این دسته لابیامینورپلاستی را انجام می دهند .
 • برخی از زنان نمی توانند خروج ادرار مناسبی برای خود داشته باشند. چنین چیزی می تواند به دلیل بزرگ یا کوچک بودن لابیاها باشد. به همین دلیل است که لابیامینورپلاستی را برای خود انجام می دهند.
لابیامینورپلاستی چیست و چه اشخاصی می توانند آن را انجام بدهند؟ همراه دلایل
لابیامینورپلاستی چیست و چه اشخاصی می توانند آن را انجام بدهند؟ همراه دلایل

دلایلی که باعث می شود لابیامینورپلاستی انجام شود

دلایل زیادی برای انجام لابیامینورپلاستی وجود دارد. در بخش زیر برخی از مهم ترین دلایل انجام لابیامینورپلاستی بیان شده است و می توانید با آنها آشنایی پیدا کنید:

 • سوزش های مکرر شخص در هنگام عرق کردن یا پوشیدن لباس هایی که تنگ هستند.
 • سوزش و دردهایی که در هنگام رابطه جنسی برای شخص به وجود می آید.
 • تیرگی و سفید نبودن رنگ پوست لابیا ها.
 • قرینه نبودن یا کوچک و بزرگ لابیاهای شخص.
 • عدم شکل مناسب و راضی نبودن شخص از فرم موجود در لابیاها.
 • احساس هرگونه درد و سوزش برای شخص هنگامی که فعالیت های روزمره خود را انجام می دهد.
 • نداشتن اعتماد به نفس کافی برای شکل لابیاها.

همچنین دلایل زیاد دیگری می تواند وجود داشته باشد که شخص به دلیل آن ها می خواهد جراحی لابیامینورپلاستی را برای خود انجام بدهد. برای انجام لابیامینورپلاستی باید دو فاکتور مهم را در نظر بگیرید. اولین فاکتور یک پزشک مناسب است.

سعی کنید برای انجام کار خود حتماً یک پزشک مناسب پیدا کنید که آگاهی و مدرک کاملاً مناسب برای خود داشته باشد زیرا لابیامینورپلاستی می تواند خطرات پزشکی زایدی به همراه داشته باشد و اگر به خوبی انجام نشود شخص حس جنسی خود را به طور کامل از دست می دهد. به همین دلیل سعی کنید تحقیقات کافی را برای پزشک خود داشته باشید. دکتر الهام امام جمعه یکی از پزشک هایی است که می تواند به خوبی لابیامینورپلاستی انجام بدهد و تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارد.

فاکتور دوم اندازه لابیاها می باشد. برخی از افراد فکر می کنند که برای لابیاها یک اندازه و شکل ایده آل بیان شده است و باید حتماً شبیه به آن عمل کنند. چنین باوری اشتباه است. لابیاها در صورت بزرگی یا کوچکی هیچگونه عیبی برای شما ایجاد نمی کنند.

همچنین باید بدانید که قرینه بودن آنها هم عیب نیست و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند. لابیا خود نیز تنها براساس سلیقه شخص تعریف شده و ممکن است لابیای شما قرینه نباشد اما شما لذت کافی را از ظاهر خود ببرید. به همین دلیل نیازی نیست اهمیت زیادی برای لابیاهای خود بدهید و اولین فاکتور مهم، سالم بودن آن ها می باشد. در نهایت تمام موارد لازم در مورد لابیامینورپلاستی بیان شد.

بیشتر بخوانید
تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن تنگ کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژینال جوان سازی واژن جوانسازی لابیا لابیا لابیا ماژور لابیا مینور لابیاپلاستی واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button