SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG راهکارهایی برای با طراوت و شاداب نگه داشتن واژن و چگونه واژن جوان بماند - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

article

راهکارهایی برای با طراوت و شاداب نگه داشتن واژن و چگونه واژن جوان بماند

درست همانطور که صورت خانم ها با افزایش سن طراوت و شادابی خود را از دست می دهد، قسمت های زنانه بدن آن ها هم در اثر گذر زمان به همین وضعیت دچار می شوند. منتها یک تفاوت بزرگ بین این دو وجود دارد: محصولات بی شماری در بازار یافت می شوند که صورت بانوان را همیشه با طراوت نشان دهند، ولی واژن از آن دست بخش هاییست که انگار به حال خود رها شده است.

راهکارهایی برای با طراوت و شاداب نگه داشتن واژن و چگونه واژن جوان بماند
125

پزشک زنان در این باره به زنان هشدار نمی دهد و آن ها ممکن است از تغییر ناگهانی اندام تناسلی و واژن خود طی تنها چند سال شوکه شوند.

وقتی که بانوان به دهه دوم زندگی خود می رسند، ممکن است شروع به از دست دادن چربی در لابیا ماژورا و قسمت بالایی اندام خود کنند. و این همان اتفاقی است که در صورت و سینه های آنها هم در اثر گذر زمان رخ می دهد. همچینین حس کنند که واژن آنها طراوت و شادابی گذشته را ندارد .

همانند این اتفاقات درون واژن هم رخ می دهد. دیواره ها شروع به نازک شدن می کنند، جریان خون کاهش می یابد و ماهیچه های پلویک در این ناحیه تضعیف می گردند. وقتی که اندام تناسلی کم کم زیبایی خود را از دست دهد، اعتماد به نفس بانوان هم رفته رفته کاهش می یابد.

تحقیقی که در فصل نامه روانشناسی زنان چاپ شده این موضوع را تایید می کند که هرچه بانوان از ظاهر اندام خود ناراضی تر باشند، میزان رضایت مندی از رابطه و آرامش حین نزدیکی با همسر کاهش پیدا می کند.

به همین دلیل است که شاداب نمایی و طراوت بخشیدن به واژن هر روز از روز قبل در میان زنان محبوب تر می شود و طرفداران بیشتری پیدا می کند. در ایالات متحده فقط در فاصله یکسال از 2011 تا 2012 آمار درخواست این عمل 64 درصد افزایش یافته است. اما حتما نیاز نیست که برای شادابی اندام خود زیر چاقوی جراحی بروید! تنها سعی کنید این استراتژی ها را به کار ببندید.

راهکارهایی برای با  طراوت و شاداب نگه داشتن واژن و چگونه واژن جوان بماند
راهکارهایی برای با طراوت و شاداب نگه داشتن واژن و چگونه واژن جوان بماند

تغییرات وزن خود را کاهش دهید

اگر مدام در حال از دست دادن و به دست آوردن دوباره وزن باشید، مطمئنا واژن شما دچار کشیدگی خواهد شد. هرچقدر سایز یکی از قسمت های بدن با نوسانات در اندازه و وزن روبه رو شود، کشیده شدن آن محتمل تر است. اگر زیاد از حد لاغر باشید، اندام های خصوصی شما در طی گذر زمان بسیار لاغر و و دیواره های واژن نازک خواهند شد.

بانوانی را می بینیم که فقط 35 سال دارند ولی مسن تر به نظر می رسند، چون در صورتشان اثری از چربی دیده نمی شود. اندام تناسلی هم وضعیتی مشابه دارد و همی که چربی این قسمت را از دست بدهید، دیگر نمی توانید دوباره آن را به دست آورید.

انجام تمرینات کگل را آویزه گوش خود کنید

حتما تا به حال میلیون ها بار درباره مزایای اینگونه تمرینات شنیده اید. تعداد این تمرینات را در طی روز بالاتر ببرید. یکی از پزشکان پیشنهاد می کند که ماهیچه پلویک خود را منقبض کنید، اندکی نگه دارید و بعد رها کنید. برای سه مرتبه و در هر مرتبه صد بار  در روز این کار را تکرار کنید! اگر کلافه کننده به نظر می رسد، می توانید حین رابطه جنسی با همسرتان این کار را انجام دهید تا لذت بیشتری هم ببرید.

تمرینات کگل
تمرینات کگل برای محکم کردن و استحکام بخشیدن به ماهیچه هاس پولیک تمریناتی انقباظی و انبساطی انجام می شود.

رابطه جنسی خود را ترک نکنید

اگر از هر قسمتی از بدن کار نکشید، در اثر گذر زمان کارایی و طراوت و چالاکی خود را از دست می دهد. اگر جریان خون به واژن شما کاهش یابد، بافت این ناحیه دستخوش تغیر می گردد. جریان خون نقش اساسی را در تولید ترشح ها و لذت از مقاربت ایفا می کند.

دوچرخه سواری های طولانی مدت را در برنامه روزانه خود بگنجانید

به گفته یکی از جراحان پلاستیک در ایالت ماساچوست سعی کنید که دوچرخه سواری را حتما در طول روز انجام دهید و مدت زمان آن را هم روز به روز بالاتر ببرید. همین باعث می شود که لابیای شما قدرتمند تر شود و لابیا ماژورا هم از طراوت و قدرت بیشتری برخوردار گردد.

از تمیز کننده های ملایم استفاده کنید

سعی کنید که از شستشوی ملایم برای واژن خود استفاده کنید. صابون های عطر دارو با رایحه تند را به کار نبرید که می تواند برای اندام تناسلی شما آزار دهنده باشد. شاید خودتان هم ندانید که لابیای شما چقدر حساس است. اگر از محصولات بهداشتی و صابون زیاد استفاده کنید، صورتتان خشک می شود و چربی طبیعی اش را از دست می دهد. همین اتفاق می تواند برای واژنتان هم بیفتد.

هر از گاهی پوزیشن ها را عوض کنید

سعی کنید از پوزیشنی استفاده کنید که هر از گاهی به شما کنترل بدهد. اگر همیشه فقط یک حالت را برای رابطه جنسی به کار ببرید، ممکن است واژنتان دچار کشیدگی گردد، چون کنترلی روی فعالیت های مقاربتی ندارید.

سعی کنید با پوزیشن های مختلف آشنا گردید و مخصوصا با حالت هایی که به شما اجازه می دهند تا نبض رابطه را به دست بگیرید و خودتان کنترل کنید که قرار است به چه نحوی هدایت گردد. بدین ترتیب می توانید چاشنی تنوع را هم به زمان هایی که با همسرتان صمیمی تر هستید، اضافه کنید.

دوستان سایت لابیاپلاستی خیلی خوشحالیم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید . امیدواریم اطلاعات ما برای شما مفید واقع شده باشد . همچنین برای آشنایی با تمرینات کگل و غذاهایی که برای واژن مفید هستند را رد مقاله هایی به همین نام ها برای شما باز گو کردیم پیشنهاد می کنیم آنها را نیز مطالعه کنید .

بیشتر بخوانید
جوان سازی واژن جوانسازی لابیا جوانسازی واژن با لیزر لابیا لابیا ماژور واژن

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button