همه چیز درباره ی جوانسازی ژنیتال و نکاتی درباره زیبایی واژن - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

همه چیز درباره ی جوانسازی ژنیتال و نکاتی درباره زیبایی واژن

هر چه یک خانم به سنین بالاتری پا می گذارد تمام اعضای بدن او متحول می شود. واژن هم که عضو حساسی در بدن بانوان است از این قائده مستثنی نیست. این امر می تواند بیماری هایی در بانوان ایجاد کند که جدی نگرفتن و درمان نگرفتن آن ها به مرور زمان می تواند مضراتی به همراه داشته باشد.

همه چیز درباره ی جوانسازی ژنیتال
244

 یکی از این عارضه ها تغییر شکل و حالت لابیاهای مینور است که با افزایش سن اتفاق می افتد. از دلایل تغییر شکل لابیاهای مینور می توان به زایمان های زیاد و مصرف هورمون های مردانه هنگام ورزش اشاره کرد. بانوانی که با این مشکل دست به گریبان هستند با مراجعه به پزشک به انجام جراحی لابیاپلاستی تشویق می شوند.

لابیاپلاستی چه بازخوردی دارد ؟

لابیاپلاستی روشی است که طی آن لابیاها به شکل و حالت استانداردی بر می گردد و شخص دوباره صاحب یک واژن زیبا می شود. بعلاوه با این روش می توان تیرگی ناحیه لابیاها را برطرف نمود که به همین خاطر بسیار مورد توجه خانم ها قرار می گیرد.

این جراحی درد زیادی ندارد و برای انجام آن فرد مراجعه کننده را یا بی هوش و یا ناحیه مورد نظر را سر می کنند. چنانچه مشکل لابیامینورها فقط چروک باشد پزشک با تزریق چربی یا فیلر به این ناحیه این مشکل را برطرف می سازد. از دیگر عوارضی که ممکن است فرد با بالا رفتن سن به آن دچار شود و فرد را وادار به انجام جراحی لابیاپلاستی کند تغییر در میزان ترشح هورمون های تستوسترون و استروژن است.

این هورمون ها که هورمون های جنسی هستند در دوران یائسگی در بدن کاهش می یابند و همین موضوع باعث ایجاد تغییراتی در ناحیه کلیتورال یا کلیتوریس که عضو حساسی در واژن بانوان است می شود. همچنین بالا رفتن هورمون تستوسترون می تواند کلیتوریس را بلند تر کند.

جراحی کلیتوریس چه عواقبی دارد

جراحی کلیتوریس عمل بسیار سختی است و حساسیت آن تا حدی است که یک اشتباه در آن می تواند میل جنسی در فرد را بیش از حد بالا ببرد. اگر بانویی به این عمل نیاز داشته باشد پزشک آن را همزمان با عمل لابیاپلاستی انجام می دهد. افزایش سن می تواند روی میزان چربی در لابیا ماژورها تأثیر بگذارد. این امر باعث می شود تا لابیا مینورها از قسمت ژنیتال خارج شود.

کاهش چربی در بخش لابیا ماژورها همچنین منجر به تغییر حالت و شل شدن قسمت ژنیتال می شود. البته پزشک برای رفع این مشکل در قسمت لابیا ماژور چربی و یا ژل تزریق می کند. البته لازم به ذکر است که بسته به نوع مشکلی که در لابیاها وجود داشته باشد درمان های متعددی هم وجود دارد. یکی از راه های ترمیم ژنیتال لیزر درمانی است.

بهترین روش جوان سازی واژن

معمولا گشاد شدن واژن و از بین رفتن بافت پرینه که برای بعضی از بانوان پیش می آید منجر به تغییر فرم بدی در این ناحیه می شود. پرینه بافت نرمی است که بین مقعد و واژن قرار دارد و خاصیت انعطاف پذیری زیادی دارد. پزشکان برای برطرف نمودن این مشکل جراحی پرینورافی را توصیه می کنند. در این جراحی بافت قسمت پرینه مجددا به حالت اولیه باز می گردد.

بعلاوه ابتدای واژن را به شکل و اندازه ی واژن یک دوشیزه ی جوان بر می گرداند. جراحی پرینورافی مهم ترین عملی است که به منظور جوانسازی قسمت ژانیتال انجام می شود. لازم به ذکر است که در صورت نیاز عمل جوانسازی و تنگ کردن واژن را می توان همزمان و بدون مشکل انجام داد. عواملی همچون کاهش هورمون استروژن، زایمان طبیعی و رابطه جنسی زیاد می تواند منجر به باز شدن بافت های واژن شود.

راه های بجر جراحی

به جز عمل جراحی روش دیگری که پزشکان از آن استفاده می کنند لیزر ژولیت و مونالیزا است. اگر نیاز باشد فرد تحت عمل جراحی قرار می گیرد. لیزرهای ژولیت و مونالیزا برای افرادی مناسب است که بافت فیبروپلاست های آن ها به دلیل قرار گیری در دوران یائسگی پیر شده و قادر به انجام وظایف خود نیستند. این لیزرها می توانند سلول های آسیب دیده ی این بخش را احیا کنند.

وظیفه ی اصلی فیبروپلاست ها جوانسازی ماهیچه های واژن است. بنابراین با احیای آن ها توسط لیزرها دوباره جوانی و طراوت به واژن شما باز می گردد. پا گذاشتن به دوران یائسگی مشکلاتی همچون آتروفی و یا خشکی واژن را نیز به همراه دارد. تمام این مشکلات به این دلیل رخ می دهد که هورمون استروژن به میزان کمتری در بدن ترشح می شود.

مشکلات خشکی واژن و راه حل آن

آتروفی و خشکی واژن در بانوان منجر به ایجاد درد و سوزش در هنگام برقراری رابطه ی جنسی می شود. این مشکل وقتی حادتر می شود که حین رابطه خونریزی اتفاق بیفتد. لیزرهای ژولیت و مونالیزاتاچ به همراه پماد های حاوی استروژن می توانند بافت های واژن را جوان کند و مشکلات مربوطه را برطرف سازند. بالا رفتن سن می تواند در اوج لذت جنسی نیز مشکلاتی ایجاد کند.

بانوانی که به این مشکل مبتلا هستند می توانند با اوشات درمانی یا تزریق ژل و چربی در ناحیه ی جی توسط پزشک این مشکل را نیز برطرف سازند. اوشات یک روش درمانی است که طی آن کمی از خون مراجعه کننده را گرفته و پلاسما غنی از پلاکت خون را جدا می کنند. سپس این پلاکت ها را به همراه فاکتورهای رشد به ناحیه ی جی می افزایند.

این کار می تواند ناحیه ی جی را تحریک و وادار به انجام وظیفه اش کند. بیشتر بانوان با مشکل تیرگی واژن مواجه هستند. در حقیقت این یکی از بزرگ ترین مشکل بانوان است که بخاطر آن اعتماد به نفس پایینی دارند. این مشکل پس از پشت سر گذاشتن چند سال از زندگی یک خانم پدید می آید. معمولا بهترین روشی که برای این افراد توصیه می شود استفاده از لیزر درمانی است.

بهترین روش جوان سازی واژن

لیزرهای ژولیت و مونالیزاتاچ بهترین روشی هستند که می توانند علاوه بر جوانسازی واژن تیرگی این بخش را هم برطرف کنند. چنانچه میزان آسیب بافت های واژن بسیار زیاد باشد، فرد باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

عمل جراحی های لابیاپلاستی ، ناحیه کلیتوریس یا کلیتورال و پرینورافی و لیزرهای ژولیت و مونالیزاتاچ که پیش تر به آن ها اشاره شد برای جوانسازی ژنیتال ، رفع چروک ژنیتال ، روشن شدن واژن، تنگ کردن واژن، برطرف نمودن آتروفی و خشکی واژن و … بسیار مناسب و کارآمد هستند.

بیشتر بخوانید
پرینورافی تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن تنگ کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژینال جوان سازی واژن جوانسازی لابیا جوانسازی واژن با لیزر عمل زیبایی کلیتوریس کلیتوریس لابیا لابیا ماژور لابیا مینور لابیاپلاستی لبه های واژن واژن واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button