SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG عمل لابیاپلاستی ضرری ندارد؟ - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

faq

عمل لابیاپلاستی ضرری ندارد؟

سوال :

عمل لابیاپلاستی ضرری ندارد؟

جواب :

خیر انجام این جراحی هیچ ضرری ندارد و افرادی که به علت بزرگی لابیا دچار درد میشوند، درد از بین رفته و باعث بهبود ارگاسم می شود.

جواب پیشنهادی:

خیر، اگر به طور مختصر بخواهیم پاسخ دهیم باید بگوییم که انجام این جراحی نه تنها هیچ ضرری ندارد، بلکه تمامی مشکلاتی که افراد قبل از عمل داشته اند برطرف شده و می توانند رابطه جنسی بهتری را تجربه کنند. در ادامه به توضیح بیشتری در مورد این عمل می پردازیم و یک سری نکات که بعد از عمل باید آن ها را انجام دهید توضیح می دهیم.

لابیاپلاستی جزء یکی از جراحی های ساده محسوب می شود. به همین دلیل عوارض خاصی به دنبال ندارد. در روزهای اولیه بعد از عمل لبه های واژن دچار درد، ورم و گاهی خونریزی می شوند که همه این ها طبیعی هستند و به مرور زمان خود به خود بهبود پیدا می کنند. البته در صورتی که به متخصص ماهر و با تجربه مراجعه کنید و عمل را انجام دهید این عوارض می تواند بسیار کاهش پیدا کند.

تا یک الی دو هفته بعد از عمل باید از انجام فعالیت های سنگین و پوشیدن لباس زیر و شلوار تنگ خودداری کنید و به استراحت بپردازید. در این مدت باید به بهداشت واژن خود بسیار اهمیت دهید و بعد از شستشو واژن را حتما خشک کنید. هم چنین می توانید از ژل های شستشو دهنده استفاده کنید. در نهایت تا یک ماه الی 6 هفته بعد از عمل بهتر است رابطه جنسی برقرار نکنید چرا که ممکن است احساس درد کنید.

در روز عمل برای تسکین درد باید از قرص های مسکن استفاده کنید و کمپرس یخ روی محل عمل قرار دهید. ممکن است در دورانی که زخم ها در حال بهبود پیدا کردن هستند دچار خارش شوید؛ این خارش ها طبیعی است. البته می توانید از برخی پمادها استفاده کنید تا این خارش ها کم شوند.

در صورتی که کبودی و ورم لابیاها در زمان یک هفته بهبود پیدا نکردند و حتی بدتر شدند، همچنین اگر ترشحاتی در ناحیه بخیه زده شده مشاهده کردید حتما باید این موارد را با پزشک خود در میان بگذارید.
بیشتر بخوانید
تنگ کردن لابیا لابیاپلاستی

اشتراک گذاری

آخرین سوال‌ها com.لابیاپلاستی

سوال‌های برگزیده com.لابیاپلاستی

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button