SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG کلیتوریس چیست و چه نقشی در به ارگاسم رسیدن زنان دارد؟ عمل زیبایی و دلایل عمل - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

کلیتوریس چیست و چه نقشی در به ارگاسم رسیدن زنان دارد؟ عمل زیبایی و دلایل عمل

ارگاسم جنسی از اهمیت بالایی در حین رابطه جنسی برخوردار است و این آرزوی هر مردی است که بتواند شریک جنسی خود را به اوج لذت جنسی برساند. پس آشنایی با عضوی از بدن زن به نام کلیتوریس ضروری است.

کلیتوریس چیست و چه نقشی در به ارگاسم رسیدن زنان دارد؟
854

ارگاسم جنسی از اهمیت بالایی در حین رابطه جنسی برخوردار است و این آرزوی هر مردی است که بتواند شریک جنسی خود را به اوج لذت جنسی برساند. پس آشنایی با عضوی از بدن زن به نام کلیتوریس ضروری است. گاهی اوقات بخشی از این عضو که نقش مهمی را در به ارگاسم رساندن زنان ایفا می کند، به حدی غیرطبیعی بزرگ می شود که می تواند مشکلاتی را برای آنان به وجود آورد. نام آن کلاهک چوچوله است که مانند پوستی دور کلیتوریس را می پوشاند. در ادامه با این عضو جالب آشنا می شویم و درباره عمل زیبایی کلاهک کلیتوریس اطلاعاتی را در اختیار شما دوستان عزیز سایت لابیاپلاستی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

با کلیتوریس بیشتر آشنا شوید

کلیتوریس یا چوچوله بخشی از اندام جنسی زنانه است که دارای رگ های خونی و اعصاب فراوان است. محل قرارگیری آن هم نزدیک اتصال لب های کوچک (لابیا مینورا) به هم، در بالای خروجی میزراه و مهبل است. باید بدانیم که کلیتوریس نقش اساسی را در برانگیختن جنسی و رسیدن به اوج لذت ایفا می کند تا حدی که بدون تحریک و مالش آن نمی توان زن را به این هیجان وصف نشدنی رساند.

در واقع، چوچوله حساس ترین ناحیه شهوانی زنان است؛ ولی نقشی در بارداری زن ایفا نمی کند و وجود آن صرفا به جهت تحریک و به ارگاسم رسیدن زن است. این عضو همچنین شامل ساختار پیچیده بیرونی و درونی است که این بخش ها شامل سر، تنه، کلاهک و بولب های وستیبولار کلیتوریس می باشد.

تنها قسمت کوچکی از کلیتوریس قابل دیدن است و بیشتر آن زیر پوست مخفی شده است. فراوانی اعصاب حسی در این محل آن را به تحریک پذیرترین و حساس ترین منطقه جنسی در بدن زن تبدیل کرده است. به گونه ای که فرد می تواند به تنهایی و با مالش آن، به اوج لذت جنسی برسد، یا این که شریک جنسی اش، او را در تجربه این هیجان همراهی کند.

عمل زیبایی کلیتوریس

در این عمل هدف، کاهش اندازه کلاهک کلیتوریس است و به این دلیل انجام می گیرد که چین های اضافی کلاهک کم شود و زیبایی بیشتری به کلیتوریس داده شود. اگر این پوست اضافی حین لابیاپلاستی و جراحی لابیا مینور برداشته نشود، برجستگی ایجاد می کند. پس انجام این جراحی توازن و زیبایی بخشیدن به ظاهر ناحیه تناسلی و واژن بهبود می یابد. در بعضی از خانم ها اندازه این کلاهک بزرگ است، به همین دلیل است که در حین ورزش یا پوشیدن لباس های تنگ با درد و نارحتی رو به رو می شوند. این افراد کاندیدای اصلی این عمل هستند.

دلایل انجام عمل زیبایی کلیتوریس

شاید برای شما باور نکردنی باشد؛ ولی پس از انجام این عمل جراحی راحت تر می توانید با تحریک و مالش چوچوله به ارگاسم برسید و حتی می توانید تجربه رسیدن به چندین ارگاسم پی در پی را هم داشته باشید که هیجان بی نظیری است!

از سوی دیگر، این عمل به شما کمک می کند که زیبایی ظاهری اندام تناسلی خود را برای شریک جنسی تان بالاتر ببرید تا هردو بتوانید احساسی وصف نشدنی را تجربه کنید. مزیت دیگر این جراحی هم آن است که می توانید بدون دغدغه و دردسر لباس های تنگ بپوشید و از زیبایی خود لذت ببرید.

اهمیت اندازه کلاهک کلیتوریس

باید بدانیم که چوچوله با بافتی پوشانده شده که به آن کلاهک کلیتوریس گفته می شود. این بافت پوستی مانع مالش همیشگی کلیتوریس می شود. این مالش همیشگی از آنجایی مضر است که می تواند موجب بروز درد و عفونت شود. از سوی دیگر، کلاهک مسئولیت مرطوب نگه داشتن چوچوله را هم بر عهده دارد.

شایان ذکر است که در برخی از زنان این پوست بزرگتر از حد معمول است و در نتیجه، حین رابطه جنسی به درستی جمع نمی شود. از سوی دیگر، برخی از زنان نگران هستند که آیا کلاهک آنها اندازه طبیعی دارد یا خیر. در برخی از زنان به علت فعالیت زیاد هورمون تستوسترون، کلیتوریس می تواند رشدی بیش از حد معمول داشته باشد.

بعضی دیگر از زنانی هم که به باشگاه های ورزشی می روند و حجم عضلاتشان در اثر مصرف مواد تقویتی و مکمل ها افزایش می یابد، ممکن است با بزرگی غیر عادی کلیتوریس مواجه شوند. این بزرگی می تواند منشا ژنتیکی هم داشته باشد، یا به خاطر زایمان های قبلی بدین شکل درآمده باشد. با کاهش اندازه آن می توان دوباره اوج لذت جنسی را تجربه نمود.

چگونگی انجام جراحی زیبایی کلیتوریس

بسیاری از زنان تصوراتی نادرست درباره این جراحی دارند و فکر می کنند که برداشتن کلاهک چوچوله بسیار دردناک و عذاب آور است. ولی در حقیقت، این عمل یا کلیتورال هود ریداکشن، یک جراحی ساده است که تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد.

طی آن پزشک، بخش کوچکی از بافت را بر می دارد؛ مطمئن باشید که به کلیتوریس و پایانه های عصبی دست نمی زند. اطمینان داشته باشید که هیچ گونه کاهش میل جنسی و آسیب به اعصاب جنسی در کار نخواهد بود. پس از دوران نقاهت کلیتوریس نمایان تر می شود و رسیدن به ارگاسم برای شما آسان تر و سریع تر خواهد شد. بهتر است بدانید که این عمل به دلیل بی حسی موضعی اصلا دردناک نیست و پس از جراحی هم مسکن هایی برای بیمار تجویز می شود که بتواند درد خود را کنترل کند.

بهبود رابطه جنسی پس از عمل کلیتوریس

پس از جراحی اعتماد به نفس فرد افزایش یافته و رابطه جنسی هم بهبود خواهد یافت. هدف از این عمل، افزایش میزان تحریک چوچوله در حین نزدیکی با شریک جنسی تان است، تا این ناحیه بهتر در دسترس باشد. افزایش دسترسی به چوچوله برای مالش بهتر جهت رسیدن به ارگاسم می تواند نقش اساسی را در تقویت رابطه ایفا کند.

بهبود پس از عمل زیبایی کلیتوریس

جراحی زیبایی کلاهک چوچوله عملی سرپایی است و همان روز می توانید به منزل برگردید. برای چند روز باید استراحت کنید. داستن ورم و درد جزئی طبیعی است و به سرعت هم کاهش خواهد یافت. پزشک برای شما آنتی بیوتیک و مسکن هایی را تجویز خواهد کرد که بتوانید سریع تر دوران نقاهت تان را طی کنید.  

جراح مناسب

دانستن این نکته بسیار مهم است؛ چون پزشکی که این جراحی را انجام می دهد باید از تبحر و مهارت بالایی برخوردار باشد. چون کلیتوریس همانطور که ذکر شد دارای اعصاب فراوان است که نباید به آن ها آسیبی برسد. پس برای جراحی حتما به یک متخصص مناسب مراجعه کنید.

از شما دوستان عزیز سایت لابیاپلاستی ممنونیم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. لطفا سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید
ارگاسم تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن تنگ کردن واژینال جوان سازی واژن عمل O-Shot عمل زیبایی کلیتوریس کلیتوریس لابیاپلاستی لبه های واژن واژن

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button