SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG لابیاپلاستی برای چه انجام می شود و تقارن در لابیا و ترمیم آن چگونه است ؟ - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

لابیاپلاستی برای چه انجام می شود و تقارن در لابیا و ترمیم آن چگونه است ؟

در این مقاله کوتاه روی سخن ما با آن دسته از بانوانی است که از ظاهر اندام تناسلی خود راضی نیستند؛ یا این که به دلیل عدم تقارن در لابیاها احساس شرم یا خجالت زدگی می کنند، به همین دلیل در هنگام نزدیکی با همسر خود احساس آرامش و اعتماد به نفس ندارند.

لابیاپلاستی برای چه انجام می شود و تقارن در لابیا و ترمیم چگونه است ؟
364

در این مقاله کوتاه روی سخن ما با آن دسته از بانوانی است که از ظاهر اندام تناسلی خود راضی نیستند؛ یا این که به دلیل عدم تقارن در لابیا ها احساس شرم یا خجالت زدگی می کنند، به همین دلیل در هنگام نزدیکی با همسر خود احساس آرامش و اعتماد به نفس ندارند. پس اگر شما هم این مشکل را دارید، باید بدانید که تنها نیستید و دلیلی هم برای خجالت کشیدن وجود ندارد! در ادامه با این مسئله آشنا می شویم و راهکارهایی برای رفع این نقیصه ارائه می کنیم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

چرا عدم تقارن در لابیا ها بروز پیدا می کند؟

نخست باید بدانیم که دستگاه تناسلی خانم ها از چندین بخش تشکیل شده است. سه بخش عمده دارد که به نام های کلیتوریس، لب های بیرونی و لب های درونی آن ها را می شناسیم. نام دیگر لبه های بیرونی لابیا ماژور و اسم دیگر لبه های درونی لابیا مینور است.

عدم تقارن در لابیا ها می تواند به دلایل ژنتیکی باشد و باعث می شود که خانم ها با مشلاتی موجه شوند. برای مثال نتوانند راحت دوچرخه سواری کنند، یا اینکه حتی بدوند! برخی از آنها هم به خاطر بزرگی بیش از حد لب ها نمی توانند کارهای عادی و روزمره شان را به راحتی انجام دهند. مسئله از این قرار است که وقتی سایز این قسمت از ناحیه شرمگاهی زیاد از حد بزرگ باشد، درد، سوزش و زخم شدن را به همراه دارد.

شلوارهای تنگ مشکل ساز!

وقتی که لابیاها بیش از اندازه بزرگ باشد، برخی از خانم ها در پوشیدن شلوارهای تنگ دچار مشکل می شوند. آن هم به دو علت:

1. لابیاهای آن ها از زیر این قبیل شلوارها پیدا می شود و ممکن است باعث شود که این بانوان خجالت بکشند. 

2. از آنجایی که این شلوارها تنگ هستند، باعث می شوند که عرق سوزی و زخم و سوزش شدید در محل به وجود آید و موجبات رنج و ناراحتی فرد را فراهم آورد.

دختران جوان و بهره مندی از بدنی زیبا و دلپسند

یکی دیگر از افرادی که می توانند کاندیدای این ترمیم و اصلاح باشند، دخترانی هستند که به دلیل بلوغ لبه های واژن آن ها به صورت نامتناسبی رشد کرده است. خوشبختانه این قبیل دختران می توانند بدون ترس از آسیب های احتمالی به پرده بکارت خود این عمل را انجام دهند و خیالشان هم راحت باشد.

توصیه پزشکان به دوشیزگانی که شاهد عدم تقارن در لابیا ها هستند، این است که تا سن 18 سالگی صبر کنند چون تا آن سن امکان تغییر در سایز لابیاها هنوز وجود دارد. پس از بلوغ کامل جنسی با خیال راحت هر موقع که بخواهند می توانند این جراحی را انجام دهند.

تیرگی لابیاها و نارضایتی بانوان

برخی از بانوان پس از بلوغ شاهد تیرگی لابیاهای خود هستند که این برای آن ها اصلا خوشایند نیست. چون به هیچ وجه دوست ندارند که ناحیه تناسلی شان زشت به نظر برسد. در اینجا پزشکان به آن ها پیشنهاد می کنند که به جای روشن سازی و سفید سازی پوست از عمل زیبایی واژن استفاده کنند.

گفتنی است بانوانی که این عمل را انجام داده اند، از آن رضایت بالایی داشته اند و همین امر هم موجب تمایل آن ها بوده است. این عمل که آن را لابیاپلاستی می نامیم با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ انجام می گیرد و روشن سازی پوست هم با استفاده از لیزر صورت می گیرد.

زایمان های طبیعی و بد فرم شدن لابیاها

یکی از بزرگترین دلایلی که باعث بد فرم شدن و عدم تقارن در لابیا ها می شود، زایمان طبیعی است. این امر بسیار معمول است و برای بانوان زیادی هم پیش آمده که پس از دو بار زایمان طبیعی واژن آن ها گشاد شده و لابیاها هم دچار عدم تقارن و نازیبایی گشته است. بنابراین آن ها برای برقراری رابطه جنسی با همسرانشان دچار سرخوردگی شده اند.

پزشکان به این دسته از افراد این مژده را می دهند که با بهره گیری از جدیدترین متدها این مشکل را می توان به راحتی حل نمود. برای تنگ کردن واژن می توان از روش هایی همانند واژینوپلاستی و تنگ کردن واژن با نخ استفاده کرد. اگر همزمان با تنگ کردن، لابیاپلاستی هم انجام بگیرد می توان ظاهری فوق العاده زیبایی به قسمت بیرونی واژنتان ببخشید!

خانم های بالاتر از چهل سال

این امر کاملا واضح است که با افزایش سن فرم ظاهری لابیاها به مرور دستخوش تغییر می شود. علی رغم این حقیقت، بانوان همچنان تمایل دارند که زیبایی بدن خود را در این ناحیه حفظ کنند. یکی از دلایل کاهش میل جنسی همین از دست رفتن زیبایی در ناحیه واژن است. عمل جوانسازی واژن و لابیاپلاستی می تواند به راحتی این مشکل را برطرف کند. پس از این عمل، اعتماد به نفس فرد بالا رفته و می تواند مثل گذشته از رابطه جنسی خود با همسرش لذت ببرد.

منع انجام ترمیم برای بانوانی وجود دارد که از مشکلاتی مانند

1. مشکلات عاطفی

2. بارداری

3. زگیل یا تبخال تناسلی

4. دوشیزگان زیر 18 سال

5. سن بالای 55 سال

6. عفونت و زخم های درون واژنی

و مواردی از این قبیل رنج می برند.

مورد اول: مشکلات عاطفی

در نظر داشته باشید که این عمل می تواند ظاهری جذاب به بدن شما دهد، ولی نمی تواند خلاهای عاطفی شما را پر کند. جذابیت جنسی هم نمی تواند در این زمینه کمکی به شما برساند. اول از همه تمرکز خود را روی برطرف نمودن آن مشکلات بگذارید. سپس می توانید از این لحاظ هم خود را برای همسرتان زیبا کنید.

مورد دوم: بارداری

دوران بارداری زمان مناسبی برای انجام این قبیل عمل ها نیست. ولی دو ماه پس از زایمان می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید.

مورد سوم: زگیل یا تبخال تناسلی

به این دسته از افرا شدیدا توصیه می کنیم که به هیچ عنوان این قبیل عمل ها را انجام ندهند که باعث ازدیاد زگیل یا تبخال در ناحیه تناسلی می گردد.

مورد چهارم: دوشیزگان زیر 18 سال

مرحله بلوغ جنسی و رشد لابیاها تا 18 سالگی ادامه دارد، بنابراین دختران بهتر است که این عمل را به بعد از این سن موکول کنند.

مورد پنجم: سن بالای 55 سال

در سنین بالا قدرت بدن در جوش خوردن جراحات و بازسازی زخم ها کاهش می یابد. به همین دلیل، برای جلوگیری از عفونت های بعدی بهتر است که از انجام این عمل خودداری کنند.

مورد ششم: عفونت ها و زخم های درون واژنی

ابن بانوان بهتر است در ابتدا عفونت هایشان را درمان کنند. بنابراین بهتر است عمل های زیبایی را به زمان دیگری موکول نمایند.

دوستان عزیز سایت لابیاپلاستی امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید، می توانید مقاله عمل تنگ کردن واژن با لیزر را هم مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
تقارن در لابیا تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن تنگ کردن واژینال جوان سازی واژن جوانسازی لابیا لابیا لابیا ماژور لابیاپلاستی لبه های واژن واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button