چطور ارگاسم بهتری داشته باشیم؟ - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

چطور ارگاسم بهتری داشته باشیم؟

برای اکثر زوجین بارها پیش آمده که نمی توانند یکدیگر را ارضا کنند، به همین خاطر از دست یکدیگر ناراحت می شوند. معمولا فقط یک نفر یعنی مرد ارضا می شود و نفر دوم که زن باشد، ارضا نشده به حال خود رها می شود. از این رو حالت عصبی به او دست می دهد.

چطور ارگاسم بهتری داشته باشیم؟
181

برای اکثر زوجین بارها پیش آمده که نمی توانند یکدیگر را ارضا کنند، به همین خاطر از دست یکدیگر ناراحت می شوند. معمولا فقط یک نفر یعنی مرد ارضا می شود و نفر دوم که زن باشد، ارضا نشده به حال خود رها می شود. از این رو حالت عصبی به او دست می دهد.

زن خیال می کند که همسر او توانایی و مهارت به ارگاسم رساندن او را ندارد، یا اینکه خودش مشکلی دارد و مرد هم گمان می برد که مشکل از انزال زودرس و یا عدم قابلیت او در رساندن همسرش به اوج هیجان جنسی است.

دوستان عزیز سایت لابیاپلاستی باید به شما بگوییم که اغلب این ها زاده تصور خود شماست و راه حل این مشکل آنقدرها هم سخت و دست نیافتنی نیست. اگر به دنبال ارگاسم بهتر و قوی تری هستید، می توانیم چند راهکار مفید را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید این لذت محض جنسی را تجربه کنید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

چند توصیه به زنان برای رسیدن به ارگاسم

یکی از مهم ترین مسائلی که در اینجا مطرح می شود، سیکل ارگاسمی یا چرخه جنسی کامل است؛ این دوره، از زمانی آغاز می شود که شما تصمیم به برقراری رابطه جنسی می گیرید و انقدر تحریک می شوید تا به اوج لذت جنسی برسید و در کنار همسرتان هر دو احساس آرامش کنید.

اول از همه روی آن چیزی که خودتان می خواهید و کاری که باید انجام دهید تمرکز کنید و صرفا توجه خود را از روی مردتان بردارید. اصولا مردها در طول رابطه جنسی فقط به دو چیز توجه می کنند، یکی این که خودشان را نگه دارند و دوم این که شما را به ارگاسم برسانند.

پس در مرحله اول، تنها به خودتان توجه کنید و خود را به لحاظ ذهنی تحریک و آماده کنید. بنابراین سعی کنید که زودتر از همسرتان آماده شوید و دوش آب گرم بگیرید. در مرحله بعد، روی تخت دراز بکشید و کمی خود را ماساژ دهید و از به یاد آوردن لذت های جنسی قبلی مشعوف شوید!

به یاد داشته باشید که رابطه جنسی بدون معاشقه و معاشقه های طولانی هردو به یک اندازه مخرب هستند و می توانند لذت شما را از بین ببرند. پس سعی کنید در معاشقه جانب اعتدال را رعایت کنید. فراموش نکنید که اتاق خواب خود را گرم نگه دارید و از چراغ خواب هایی به رنگ قرمز و آبی استفاده کنید.

فانتزی جنسی برای خود داشته باشید

همان طور که گفتیم آمادگی ذهنی اهمیت فوق العاده بالایی در رسیدن به ارگاسم دارد. شما اول از همه باید بتوانید به لحاظ روانی خود را برانگیخته و تحریک کنید تا بعد از آن بتوانید با بدن شخص دیگری ارتباط برقرار کنید. از ممنوع ترین تصاویر ذهنی خود کمک بگیرید. هر ذهنیتی که به شما کمک می کند تا تحریک شوید را به کار بگیرید.

نفس هایتان را تنظیم کنید

برای مرحله سوم سعی کنید که تعداد نفس هایتان را تنظیم کنید؛ بدین صورت میزان اکسیژن بیشتری دریافت می کنید و آماده تجربه ارگاسم می شوید.

در وهله اول کلیتوریس و نقطه جی شما باید تحریک شود، پس فورا سراغ دخول نروید. حتی خود شما می توانید آلت را دست گرفته و آن طور که خودتان می خواهید واژنتان را ماساژ دهید.

پس از آن خود یا شوهرتان می توانید کلیتوریس را تحریک کنید. تنها کافی است آن را ماساژ دهید یا اینکه شوهرتان با انگشت و یا با الت نقطه جی شما را هم مالش دهد.

بعد از ارگاسم چه باید بکنید

برخی از زن ها نفس خود را حبس می کنند. بعضی دیگر مدام مراقب هستند که سر و صدای زیادی از خود تولید نکنند. بعضی دیگر هم ضجه درونی می زنند و برخی دیگر دهانشان را محکم می گیرند! تمام این کارها را رها کنید و فقط این توصیه را آویزه گوشتان کنید: نفس عمیق بکشید.

تنفس عمیق به این علت ضروری است که گرمای بسیار زیادی در بدن تولید شده، ماهیچه ها به حالت انقباض در آمده اند، هورمون های متعددی ترشح شده اند و تمامی توجه و حواس بدن تنها به یک مسئله معطوف شده و آن هم رساندن شما به ارگاسم است. بنابراین خودتان می توانید حدس بزنید که چرا نفس عمیق کشیدن مهم است.

چند توصیه به مردان برای رساندن زن ها به ارگاسم

برای رساندن زن ها به اوج لذت جنسی، مردها هم باید کارهایی را برای همسر خود انجام دهند. با ما همراه باشید تا این نکات را با شما در میان بگذاریم.

خانم ها دوست دارند اغوا شوند

خانم ها اصلا دوست ندارند که فقط وقتی نیاز جنسی دارید یا وقتی که آن ها را واقعا دوست ندارید، درخواست رابطه جنسی کنید. بنابراین مهم ترین مسئله در به ارگاسم رسیدن زن ها رغبت جنسی است. زن ها دوست دارند که اغوا شوند چون وقتی که شما نیاز دارید و او به این نیاز پاسخ می دهد، رابطه یک طرفه است و تعادل و توازنی وجود ندارد. باید به او ثابت کنید که تنها از روی نیاز به سراغ او نمی روید و از روی محبت و علاقه یکدیگر را لمس می کنید.

دو نقطه حساس بدن زن ها را از یاد نبرید

سعی کنید که بدن همسر خود را کشف کنید تا بدانید که چگونه می توانید او را ارضا کنید. به عبارت دیگر باید با آناتومی بدن همسرتان آشنا شوید. تحریک و مالش کلیتوریس و نقطه جی در این جا از اهمیت زیادی برخوردارند.

کلیتوریس در قسمت بالایی مهبل قرار دارد و محل قرارگیری اعصاب فراوانی است که نقش عمده ای در به ارگاسم رساندن زن ایفا می کنند. نقطه جی هم در قسمت درونی واژن است که با اندکی جستجو و مالش می توانید آن را پیدا کنید.

مطمئن باشید که با کمی صبر و تمرین می توانید به همراه همسرتان ارگاسم را تجربه کنید و از داشتن یک رابطه گرم و صمیمی لذت ببرید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر می خواهید درباره ارگاسم اطلاعات بیشتری کسب کنید، حتما مقاله ارگاسم و فواید آن را هم مطالعه کنید.

لطفا با ثبت نظرات و پیشنهادات دلگرم کننده خود ما را حمایت کنید.

بیشتر بخوانید
ارگاسم راهکار راههای رسیدن به ارگاسم

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button