امکان انتقال ویروس اچ پی وی از طریق سونوگرافی واژینال وجود دارد؟ - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

امکان انتقال ویروس اچ پی وی از طریق سونوگرافی واژینال وجود دارد؟

سوال :

امکان انتقال ویروس اچ پی وی از طریق سونوگرافی واژینال وجود دارد؟

جواب :

خیر ، ویروس خارج از بدن زنده نمی ماند و با توجه به اینکه کاندوم و دستکش یکبار مصرف هم تعویض می شوند امکان انتقال وجود ندارد .

جواب پیشنهادی:

اگر بخواهیم به طور مختصر به این سوال جواب بدهیم باید بگوییم که ویروس خارج از بدن زنده نمی ماند و با توجه به اینکه کاندوم و دستکش یکبار مصرف هم تعویض می شوند امکان انتقال وجود ندارد. اگر می خواهید در مورد این ویروس اطلاعات بیشتری به دست آورید با ما همراه شوید.

اچ پی وی یکی از ویروس هایی است که از طریق رابطه جنسی حال چه به صورت‌ دهانی، مقعدی و یا حتی تماس با آلت تناسلی منتقل می شود. به همین دلیل است که پزشکان توصیه می کنند که برای داشتن رابطه جنسی خود به ویژه با فرد بیمار حتما از کاندوم استفاده کنید. این ویروس در ابتدا علائمی از خود نشان نمی دهد. در گذر زمان ممکن است تا فرد حتی خود به خود درمان شود، اما در صورت درمان نشدن فرد در صورت جدی شدن این بیماری علائمی را از خود نشان می دهد که می توان به
• تایم نامنظم عادت ماهیانه
• داشتن خون ریزی و لکه بینی بعد از پایان دوره قاعدگی و یا رابطه جنسی
• دردهای مزمن و ناراحتی در واژن
• ترشحات بدبوی واژینال
• ......
اشاره کرد.

لازم است که بدانید که این ویروس که خود شامل 100 نوع متفاوت است، در خارج از بدن زنده نمی ماند و از بین می رود. بنابرای امکان انتقال این ویروس از طریق سونوگرافی واژینال امکان پذیر نخواهد بود و اصلا نگران نباشید. از طرفی هم برای رعایت بهداشت از دستکش های یکبار مصرف و کاندوم استفاده می شود که مرتب تعویض می شوند بنابراین نگران انتقال این ویروس از این طریق نباشید.

به سبب همین خاصیت ویروس HPV که در بیرون بدن زنده نمی ماند این ویروس از طریق استخر و یا سرویس های بهداشتی نخواهد انتقال پیدا کرد که نکته مثبتی برای این بیماری است. تنها باید توجه داشته باشید از آن جایی که این بیماری از طریق رابطه جنسی منتقل می شود برای داشتن رابطه جنسی به ویژه با افراد مبتلا به این بیماری حتما از کاندوم استفاده کنید و از سلامتی خود محافطت کنید چرا که مهم ترین توصیه پزشکان برای داشتن رابطه جنسی با افراد مبتلا به این بیماری استفاده از کاندوم می باشد.

بیشتر بخوانید
اچ پی وی انتقال ویروس انتقال ویروس اچ پی وی سونوگرافی

اشتراک گذاری

آخرین سوال‌ها com.لابیاپلاستی

سوال‌های برگزیده com.لابیاپلاستی

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button