SIZE XS SIZE SM SIZE MD SIZE LG چطوری در حین حاملگی زیبا به نظر برسید - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

howto

چطوری در حین حاملگی زیبا به نظر برسید

بارداری بدن زنان را از جهات مختلف تغییر می دهد. از "درخشش" حاملگی (ناشی از جریان خون بیشتر و تولید بیشتر چربی در پوست) گرفته تا افزایش وزنی که باعث تغییر در پوست و مو می شود، بارداری در زنان مختلف تأثیرات متفاوتی می گذارد. با این وجود میل به زیبا بودن در حین حاملگی یک خواسته جهانی است. باردار بودن به معنای این نیست که باید از ظاهر شخصی خود و یا توجه به خود را کنار بگذارید. روش های مختلفی برای تقویت و اهمیت دادن به بدن در حال تغییر وجود دارد که احساس زیبایی در تمام مراحل بارداری را به دنبال دارد.

پادکست :

در صورتی که به هر نحوی نمی‌توانید مقاله را مطالع کنید ما شما را به گوش دادن پادکست آن دعوت می‌کنیم

بخش 1

از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

یکی از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

گام 1 . به رژیم غذایی خود توجه کنید. بخشی از زیبا به نظر رسیدن در حین بارداری، این است که وزن کافی برای تغذیه مناسب کودک خود اضافه کنید. زن باردار باید هر روز بین 2000 تا 2500 کالری غذا بخورد که باید این مقدار را در طی 4 وعده غذایی تامین کند. توجه به کالری دریافتی به شما کمک می کند تا از افزایش وزن غیرضروری که ممکن است شما را برای برخی شرایط پزشکی در معرض خطر قرار دهد، دور کند. باید وزن لازم را برای تأمین مواد غذایی مناسب برای کودک خود اضافه کنید و به این ترتیب به او این امکان را بدهید تا به اندازه سالم رشد کند، اما باید به مقدار مناسب وزنی که اضافه می کنید به دقت توجه داشته باشید که این امر باعث می شود در هر سه، سه ماهه حاملگی احساس زیبایی داشته باشید. اگر وزن بیشتری نسبت به آن وزنی که در نظر داشتید اضاف کنید (یا بیشتر از آن که به نظر پزشک سالم باشد) وزن اضافه کردید ممکن است نیاز به کاهش وزن داشته باشید. در حین تلاش برای کاهش وزن در بارداری، باید بسیار احتیاط کنید تا اطمینان حاصل شود که کاهش وزن تأثیر منفی بر روی کودک شما نخواهد گذاشت.

یکی از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

گام 2 . به طور مداوم ورزش کنید. اگر ورزش مداوم قبل از بارداری باعث ایجاد احساس اعتماد به نفس و زیبایی در شما شده، دلیلی ندارد که بارداری شما را وادار به متوقف کردن ورزش کردن کند (اگرچه ممکن است نیاز به تغییر ورزش معمول خود داشته باشید). احساس روی فرم بودن و قوی بودن باعث می شود احساس اعتماد به نفس بیشتری درباره ظاهرتان داشته باشید و همچنین به بازگشت بدن قبل از بارداری بعد از زایمان کمک خواهد کرد. ورزش در دوران بارداری به شما کمک می کند تا وزن خود را پایین نگه دارید، باعث بهبود روحیه و سطح انرژی شده و استقامت و قدرت عضلات را افزایش می دهد. در کنار هم، این نتایج مثبت به شما کمک می کند تا احساس زیبایی بیشتری داشته باشید. سعی کنید در بیشتر روزهای هفته 30 دقیقه ورزش متوسط انجام دهید. پیاده روی، ایروبیک و شنا، همه فعالیت های بسیار خوبی هستند که ممکن است بخواهید در طول بارداری خود امتحان کنید. این فعالیت‌ها به شما کمک می کند تا روی فرم بمانید و احساس زیبایی کنید. همیشه قبل از شروع ورزش معمول خود در هنگام بارداری با پزشک خود مشورت کنید. شرایط خاصی، مانند فشار خون بالا مربوط به بارداری وجود دارد که در آن پزشک ممکن است به شما توصیه کند که ورزش نکنید.

یکی از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

گام 3 . آب کافی بنوشید. کم آبی بدن در دوران بارداری یک خطر بسیار جدی است و نوشیدن آب کافی به شما کمک می کند تا احساس سلامتی و زیبایی داشته باشید. در حالی که یک شخص باید برای هر پوند وزنی که هر روز اضافه می کند، تقریباً نیم تا یک اونس آب بنوشد، یک زن حامله باید توجه بیشتری به میزان مصرف آب داشته باشد. آب به تشکیل جفت کمک می کند و در کیسه آمنیوتیک در بارداری استفاده می شود. علاوه بر این، ننوشیدن آب کافی می تواند بر ظاهر شما تأثیر منفی بگذارد. کمبود آب بدن می تواند پوست شما را کدر جلوه دهد و درخشش زیبایی که به دلیل بارداری در شما ایجاد شده را از بین ببرد. به علاوه، کمبود آب بدن می تواند باعث شود که شما احساس بی حالی و مریضی کنید، در مواقعی که سر زنده نیستید احساس زیبایی کردن دشوار است. توصیه می شود که زنان باردار روزانه حدود 10 فنجان (یا 2.3 لیتر) مایعات بنوشند. نوشیدن آب بیشتر از مقدار ذکر شده به شما کمک می کند تا از قندهای موجود در نوشیدنی های میوه ای و نوشابه دوری کنید.

بخش 2

از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

گام 1 . تعدادی لباس حاملگی شیک بخرید. بسیاری از مارک های معروف (فروشگاه هایی مانند Gap) و طراحان (مانند ایزابلا الیور) لباس های حاملگی می فروشند. بعضی خانم‌ها به دلیل هزینه کردن برای لباس هایی که فقط برای مدت زمان محدودی پوشیده می شوند احساس گناه می کنند، با این حال خرید لباس هایی که متناسب با بدن در حال تغییر شما باشد، مهم است، لباسی که راحت باشد و باعث زیبایی شما گردد. اگر بودجه لازم برای خرید لباس حاملگی ندارید، از دوستی که بچه دار شده بخواهید که اگر لباسی دارد که بتوانید در دوران بارداری خود بپوشید به شما قرض دهد. علاوه بر این، فروشگاه هایی که لباس دست دوم می فروشند می توانند مکانی عالی برای یافتن لباس بارداری با قیمت های مناسب باشند. در مورد یافتن "لباس های اصلی" فکر کنید - لباسی که می توان آن را بار‌ها و بارها پوشید و در بسیاری از موقعیت‌ها نیز کاربرد دارد. اگر یک شلوار جین، تعدادی جوراب شلواری، تاپ های رکابی و ژاکت های کش باف پشمی بخرید، خواهید دید که بارها و بارها می توانید این لباس‌ها را بپوشید. لباس هایی را با رنگ تیره انتخاب کنید که در بسیاری از موقعیت‌ها پوشیدنی باشند! رنگ های تیره اغلب می توانند به باریک تر نشان دادن شما کمک کنند.

از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

گام 2 . یک درمان آب گرم یا ماساژ بارداری رزرو کنید. در دوران بارداری با خود به گونه ای رفتار کنید که باعث زیبایی شما می شود. مانیکور، پدیکور، یا ماساژ صورت یا یک درمان آب گرم (یا چند مورد!) را انتخاب کنید که چند ساعت برای استراحت فراهم می کند و به شما امکان می دهد تا با احساس زیبایی از مرکز ماساژ خارج شوید. از طرف دیگر، می توانید ماساژ بارداری (یا ماساژ قبل از زایمان) بگیرید. مطالعات نشان داده اند که ماساژ درمانی در دوران بارداری می تواند به کاهش اضطراب، درد مفاصل و عضلات و بهبود نتایج زایمان کمک کند. هنگام رزرو ماساژ قبل از تولد، از یافتن یک ماساژور که به طور خاص در ماساژ قبل از زایمان مجوز دارد، اطمینان حاصل کنید. همچنین ممکن است بخواهید قبل از رزرو ماساژ قبل از زایمان با ارائه دهندگان مراقبت های قبل از زایمان مشورت کنید. اگر مبتلا به بارداری با خطر بالا شده اید، باید حتما در این باره با پزشک خود صحبت کنید.

از جنبه زیبایی شناسی احساس زیبایی کنید.

گام 3 . از خودت پذیرایی کن. در حال حاضر بدن شما در حال تغییر و تحولات چشمگیر است و علاوه بر این، زندگی شما با اضافه شدن یک بچه برای همیشه تغییر می کند. این باعث می شود زمان بارداری زمان خوبی برای بهتر رفتار کردن با خود باشد. اگر زیبا به نظر رسیدن هدف شماست، چیزی را انتخاب کنید که شما را خوش حال می کند و این باعث می شود به زیبایی همیشه به نظر برسید. برای مدل موی خود به آرایشگاه باکلاس جدید شهر بروید. از مدل موی جدید که چهره در حال تغییر شما (که ممکن است شامل تغییر در شکل و اندازه صورت شما باشد) را جذاب می کند،لذت ببرید. با این وجود، حداقل تا سه ماهه دوم صبر کنید تا برای موارد مهم برنامه ریزی کنید، زیرا این نگرانی وجود دارد که مواد شیمیایی موجود در رنگ مو می تواند روی کودک شما تأثیر منفی بگذارد. در نهایت آن گوشواره های جدیدی را که مورد توجه شما قرار گرفته است، خریداری کنید. از بارداری خود به عنوان دلیل استفاده کنید تا برای خود چیزی را بخرید که باعث زیبایی شما می شود. زیبایی داخلی و بیرونی شما که با آن کالا در ارتباط است، احساس مثبتی ایجاد می کند و هر وقت به کمی «خرید کردن برای خود» نیاز دارید، از این مورد استفاده کنید تا به شما یادآوری کند که زیبا هستید.

بخش 3

اعتماد به نفس را در ظاهرتان حفظ کنید.

اعتماد به نفس را در ظاهرتان حفظ کنید.

گام 1 . به برآمدگی شکمتان که ناشی از وجود بچه است، افتخار کنید. یکی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به یاد داشته باشید که بدن شما در دوران بارداری چه می کند. این بدن در حال رشد دادن، تغذیه کردن و محافظت از انسان دیگری است.و در واقع تمام تغییراتی اتفاق می افتد به دلیلی در حال رخ دادن هستند. سعی کنید با سایر خانم های حامله در ارتباط باشید. در تماس بودن با سایر زنانی که در حال تجربه کردن تغییرات جسمی برای داشتن یک کودک هستند می تواند اعتماد به نفس شما و همچنین بدن شما را تقویت کند و این امر باعث زیبایی شما می شود. علاوه بر این، دوستانی خواهید داشت که با به دنیا آمدن کودک شما سرگرم کننده هستند و از شما پشتیبانی می کنند.

اعتماد به نفس را در ظاهرتان حفظ کنید.

گام 2 . با تغییرات بدن خود پز بدهید. علاوه بر "درخشش" حاملگی، بدن شما از جهات دیگری تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید سینه های شما اندازه 1 تا 2 فنجان افزایش سایز داشته اند، با بزرگ شدن شکم، خط باریک کمر را از دست می دهید و ممکن است مچ های پا متورم و ناخن هایی که با سرعت زیاد رشد می کنند، داشته باشید. یک راه مثبت برای مقابله با این تغییرات اجتناب ناپذیر، پذیرفتن و برجسته کردن آن هاست. پس از پذیرفتن این تغییرات، شما در راه زیبایی خود هستید. جنبه های مثبت بدن خود را برای زیبایی بیشتر برجسته کنید. به دنبال یک ویژگی (یا چندین ویژگی) باشید که در مورد آن اعتماد به نفس دارید، و آن را برجسته کنید. به عنوان مثال، در صورت داشتن بازوهای عضلانی، پیراهن بدون آستین بپوشید. با پوشیدن پیراهن یقه v چاک سینه خود را به رخ بکشید، یا یک لباس بلند و مواج برای نشان دادن شکم تازه گرد شده خود به تن کنید. اگر برای مثبت بودن در حال تلاش هستید، به یاد داشته باشید که حاملگی شما محدود است. شما قبل از بارداری احساس زیبایی می کردید و پس از آن نیز این احساس را خواهید داشت. اگر برجسته کردن تغییرات حین بارداری برای شما مناسب نیست، با پوشیدن لباس های گشاد، تیره رنگ و لایه بندی لباس هایتان توجه به برجستگی شکم خود را به حداقل برسانید (به عنوان مثال، یک ژاکت جین گشاد را روی پیراهن بلند بپوشید). همچنین می توانید توجه را به جاهای دیگری جلب کنید، مانند پوشیدن هد بند با رنگ روشن، روسری زیبا یا لباس تنگ روشن.

اعتماد به نفس را در ظاهرتان حفظ کنید.

گام 3 . هدف به اندازه کافی خوب است. نگران این نباشید که روی بهترین فرم را داشته باشید یا مطابق ایده آل هایی که در مجله های بارداری مشاهده می کنید، زندگی نمی کنید. درعوض، بر سلامتی و خوشحال بودن بدن و روح خود تمرکز کنید. شما نمی دانید که بدن شما چگونه به بارداری پاسخ خواهد داد تا زمانی که واقعا باردار شوید. سعی کنید از تصویری ایده آل که ممکن است در ذهن خود داشته باشید، دست بکشید و از بدن خود بخاطر آنچه که هست و به خاطر آنچه انجام می دهد قدردانی کنید. یک نگرش مثبت داشته باشید - این به شما کمک می کند احساس زیبایی داشته باشید. روی هدف بزرگ متمرکز شوید. بدن شما تغییر می کند نه به این دلیل که شما از مراقبت از خود صرف نظر کرده اید، بلکه بدنتان در حال تغییر است تا به کودک شما برای سلامتی و آمادگی هر چه تمام تر در این دنیا کمک کند.

بیشتر بخوانید
بارداری تغذیه تغذیه در دوران بارداری حاملگی رژیم غذایی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Template : single
postformat :

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button