تنگ کردن لابیا چیست ؟ هدف از تنگ کردن و روش های آن - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

تنگ کردن لابیا چیست ؟ هدف از تنگ کردن و روش های آن

آیا از وضعیت ظاهری اندام تناسلی خود ناراضی هستید؟ آیا شما هم با شل شدن و یا کشیدگی واژینال مواجه هستید؟ آیا زایمان های متعدد باعث شده که زیبایی ظاهری واژن شما از دست برود؟ آیا به دلیل بروز این مشکلات اعتماد به نفس خود را از دست داده اید؟

340

(Labia tightening)

آیا از وضعیت ظاهری اندام تناسلی خود ناراضی هستید؟ آیا شما هم با شل شدن و یا کشیدگی واژینال مواجه هستید؟ آیا زایمان های متعدد باعث شده که زیبایی ظاهری واژن شما از دست برود؟ آیا به دلیل بروز این مشکلات اعتماد به نفس خود را از دست داده اید؟

همه این ها ممکن است بانوان را به این واهمه دچار کند که دیگر مثل سابق از زیبایی دلخواه خود بهره مند نیستند. ولی باید به شما مژده بدهیم که تمامی این نگرانی ها بی مورد است. علم پزشکی با پیشرفت زیادی که در سالیان اخیر داشته است، توانسته مشکلات این چنینی را برطرف کند. در این مقاله کوتاه سعی داریم شما را با یکی دیگر از جراحی های زیبایی اندام تناسلی زنان به نام تنگ کردن لابیا آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

زیبایی از دست رفته لابیا ماژورا

ممکن است لب های بیرونی ناحیه تناسلی زیبایی و تقارن خود را به دلایلی مانند افزایش سن، حاملگی، و یا تغییرات هورمونی از دست بدهند. اگر پوست اضافی در این جمع شده باشد و یا این که چین و چروک های اضافی مشاهده شود، جراح موظف است که این اضافه های پوستی را از بین ببرد.

همانطور که اشاره کردیم، اگر پوست اضافی در این محل پدیدار شده باشد، جراح باید لابیا ماژورا را تحت عمل قرار دهد و اندازه آن را کوچک تر کند.

هدف از تنگ کردن لابیا چیست؟

دکتر الهام امام جمعه متخصص زنان فلوشیپ جراحی زیبایی زنان این عمل را به بانوان پیشنهاد می دهند تا بتوانند بهسازی پوست، کانال مهبلی، غشا مخاطی داخل واژن و همچنین شلی و افتادگی واژن را ممکن کنند. انجام جراحی تنگ کردن لابیا باعث می شود که تغییراتی در برنامه روزانه و سبک زندگی شما پدیدار شود. دیگر به راحتی می توانید ورزش کنید، لباس شنا بپوشید و حتی لباس های تنگ و چسبانی را که در کمدتان مانده اند را درآورده و دوباره به تن کنید!

دلیل از دست رفتن کارایی و زیبایی اولیه لابیاها

در اوایل دهه سوم زندگی خود ممکن است که با مشکلاتی از این قبیل رو به رو شوید:

از بین رفتن چربی لب بیرونی و تپه ونوس

از دست رفتن حجم در این نواحی

نازک شدن پوشش واژن

کاهش جریان خون

تضعیف ماهیچه های کف لگن

و پیشروی به سمت یائسگی

روند انجام تنگ کردن لابیا بدون عمل جراحی

در این عمل، با تزریق پلو ( (pelleveکه یک روش درمانی تجویز شده توسط سازمان غذا و دارو است، انرژی به طور آهسته آهسته به سطح منتقل می شود، یعنی همان محلی که چربی و پوست وجود دارند. همین که دما بالا می رود، کلاژن عمیقی که در لایه های زیرین پوست قرار دارد، باعث می شود که عمل تنگ شدن بدون هیچ دردی صورت پذیرد. بنابراین پوست برای مدت 6 ماه می تواند به همین حالت باقی بماند. لازم به ذکر است که بیماران از دریافت پلو پس از زایمان بسیار رضایت داشته اند.

نظر بیماران درباره عمل دریافت پلو

به نظر بسیاری از افرادی که پلو را دریافت کرده بودند، این درمانی بیشتر از آن که دردناک باشد، برایشان جالب بوده است. این عملیات کمتر از یک ساعت طول می کشد و نیاز به انجام کارهای اضافی و مراقبت های خاصی پس از آن نیست. بنابراین بانوان می توانند خیلی راحت دوران نقاهتشان را به سرعت طی کنند. 

روش های خلاقانه تر برای تنگ کردن واژینال

قرص های تنگ کننده واژینال

شاید تصور کنید محصولی وجود ندارد که بتوانید آن را بخورید و روی تنگی واژن شما تاثیرگذار باشد. این قرص ها می توانند به شما کمک کنند که زیبایی اندام تناسلی خود را بیشتر کنید.

کرم های تنگ کننده واژینال

برای تنگ کردن لابیا و یا واژن راه های جالب تر و راحت تری هم وجود دارد که در اینجا می خواهیم با یکی از آن ها به نام کرم وازینال آشنا شویم. این کرم ها بسیار مناسب هستند و می توانند واژن شما را تنگ تر کنند.

ژل های تنگ کننده واژینال

ژل ها هم از دیگر محصولاتی هستند که به بانوان کمک می کنند تا بتوانند از اندام تناسلی زیباتر بهره مند شوند. این بانوان ممکن است که در اثر زایمان و بالا رفتن سن با از دست رفتن زیبایی خود در این ناحیه روبه رو شوند. این محصولات جانبی می تواند به آن ها کمک کند که اعتماد به نفس از دست رفته خودشان را دوباره به دست بیاورند.

وزنه های تنگ کننده واژینال

وزنه های واژینالی بر عکس کرم ها و قرص ها، می توانند شما را از مزیت هایی بهره مند کنند. اگر آنها را درست انجام دهید، می توانید از تمرین های کگل خود هم بیشتر و بیشتر لذت ببرید.

انجام تمرین های کگل و پلویک با وزنه می تواند برای زنان خوب باشد، چون در نتیجه این تمرین ها آن ها می توانند ارگاسم های قوی تر و قابل پیش بینی تری را تجربه کنند. باید دقت کنید که از وزنه های مناسبی استفاده کنید که زیاد سنگین نباشند تا مبادا به شما آسیب بزنند.

اسکات

شاید باور آن مشکل باشد، ولی فکر نکنید که اسکات زدن فقط برای فرم دهی به باسن شماست. شما می توانید اسکات بزنید تا واژن متقارن تر و زیباتری داشته باشید. اگر همزمان با اسکات تمرینات کگل را هم انجام دهید، می توانید از نتایج مثبت آن بهره مند شوید.

دوستان عزیز سایت لابیاپلاستی برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم که مقالات تقارن در لابیا و عمل تنگ کردن واژن را هم مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
Labia tightening تنگ کردن لابیا تنگ کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژینال جوانسازی لابیا جوانسازی واژن با لیزر لابیا لابیا ماژور لابیا مینور لبه های واژن واژن واژینوپلاستی

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button