همه چیز درباره عمل O-Shot - لابیاپلاستی

com.لابیاپلاستی

راهنمای جراحی زیبایی زنان و زیبایی واژن

همه چیز درباره عمل O-Shot

با اینکه در دوره زمانه ای زندگی می کنیم که صحبت از مسائل جنسی دیگر عیب و ایراد محسوب نمی شود و تا حد زیادی متداول شده، هنوز هم افراد بی شماری هستند که وقتی صحبت از ناتوانی جنسی یا عدم مهارت در رسیدن به ارگاسم مطرح می شود، به صحبت کردن در این باره بی علاقگی نشان می دهند.

مزایای استفاده از PRP نسبت به روش های دیگر، پی آر پی رحم، مشکلات و بیماری های قابل درمان با پی ار پی
264

با اینکه در دوره زمانه ای زندگی می کنیم که صحبت از مسائل جنسی دیگر عیب و ایراد محسوب نمی شود و تا حد زیادی متداول شده، هنوز هم افراد بی شماری هستند که وقتی صحبت از ناتوانی جنسی یا عدم مهارت در رسیدن به ارگاسم مطرح می شود، به صحبت کردن در این باره بی علاقگی نشان می دهند.

برخی از خانم ها به دلیل درد یا خشکی واژینال با کاهش لذت جنسی رو به رو هستند. از سوی دیگر ممکن است که واژن آن ها بیش از حد گشاد یا تنگ شده باشد. به همین دلیل نمی توانند به راحتی به ارگاسم و لذت جنسی برسند.

شاید آن ها از پرسیدن این سوال شرم می کنند که چگونه می توانیم عضو تناسلی مان را جوانسازی کنیم؟ به همین علت، در این متن می خواهیم شما را با درمان هایی آشنا کنیم که علی رغم نوظهوری شان، اثری فوق العاده روی بدن شما داشته و کاملا بی خطر و ایمن خواهند بود؛ به گونه ای که بتوانید مثل گذشته، از طراوت و شادابی بدن خود لذت ببرید و دوباره اوج لذت جنسی را با شریکتان تجربه کنید.

ضرورت درمان با عمل O-Shot

پزشکان بر این باورند که اکثر زنانی که درخواست تزریق معجون ارگاسم را دارند، می خواهند حساسیت خود را در آن محل بالا ببرند. آنها در گذشته ارگاسم را تجربه می کرده اند، ولی اکنون از این لذت محروم اند. یکی از پزشکانی که در زمینه جوانسازی واژن و تزریق PRP متبحر است، مثال جالبی می زند:

«وقتی که سنمان بالاتر می رود، دیدمان تا حدی ضعیف می شود، بنابراین از عینک استفاده می کنیم. در اثر کهولت سن ممکن است قدرت شنوایی مان هم کاهش یابد. در این مورد هم از وسائلی استفاده می کنیم که بتوانیم این ضعف را بپوشانیم. در رابطه با ضعف جنسی هم این مسئله مصداق دارد و کاملا هم طبیعی است که به عضو بدنمان یاری برسانیم.»

بنابراین در طول سالیان بدن ما با تغییراتی مواجه می شود و این مسائل و مشکلات هم بدیهی تلقی می گردد. پس کاملا واضح است که پس از چندی، با کاهش حساسیت در واژن خود رو به رو شویم، ولی نباید آن را به مثابه یک بیماری یا مشکل حاد به حساب آوریم. باید بدانیم که درمان آن به سادگی تزریق یک معجون است.

O-Shot چیست و PRP حاوی چه عناصری می باشد؟

بدن ما قابلیت بالایی در جوانسازی و تولید دوباره سلول های بنیادی دارد. در این راستا، تنها باید با تولید سلول های بنیادی به ایجاد بافت های جدید یاری رساند. عملO-Shot  یا همان Orgasm Shot را می توان تحت عنوان معجون ارگاسم در نظر گرفت. این معجون حاوی پلاسمای غنی از پلاکت های خون (PRP) است.

به عبارت دیگر، تزریق PRP به درمانی گفته می شود که طی آن، پلاسمای غنی از پلاکت به بافت مورد نظر تزریق می گردد. در این روند، خون از خود بیمار گرفته می شود و در سانتریفیوژ چرخانده می شود تا پلاکت خون از آن جدا گردد. پس از آن، پلاسمای غنی از پلاکت به عضو فرد تزریق می گردد، این روش بی خطریست و احتمال انتقال ایدز و هپاتیت در آن وجود ندارد، چون از خون خود فرد برای جوانسازی پوست استفاده می شود.

از این تزریق در اوایل برای التیام جراحت های ورزشی و زخم های مختلف استفاده می شد؛ ولی اکنون می توان آن را در بهبود فعالیت های جنسی هم به خدمت گرفت. پلاکت ها به افزایش انرژی و جوان سازی اعضای بدن شما کمک می کنند.

فواید ناشی از عمل O-Shot و تزریق PRP

در این قسمت می خواهیم از فواید این تزریق با شما صحبت کنیم. یکی از مهم ترین این اثرات، کاهش درد حین رابطه جنسی است. از سوی دیگر، می توانید ارگاسم های واژینال بهتری را هم با شریک جنسی خود تجربه نمایید. کلیتوریس شما هم بهتر و راحت تر می تواند تحریک شود تا هیجان ناشی از اوج لذت جنسی را لمس کنید.

از طرف دیگر، دیواره های واژن شما از خاصیت ارتجاعی بیشتری برخوردار خواهند بود. پوست شما هم جوانتر و شاداب تر می شود. در نتیجه تمام این ها اعتماد به نفس تان افزایش پیدا می کند. در نهایت هم، از ترشحات بیشتر واژینال بهره مند خواهید بود.

عمل O-Shot چه کارایی قابل توجهی دارد؟

پروتئین ها و فاکتورهای رشد موجود در این پلاسمای تزریقی باعث فعالیت دوباره سلول ها می شوند. سلول های پیر و از کارافتاده ترمیم می شوند و تولید کلاژن در بدن افزایش چشمگیری خواهد یافت. در نتیجه، بافت های بدن ما جوانی و شادابی خود را دوباره به دست می آورند و می توانند خودشان را درمان کنند.

چگونگی انجام عمل O-Shot و محل تزریق PRP

O-Shot  حاوی پلاسمای غنی از پلاکت است و به قسمت های مختلفی از واژن تزریق می شود. پزشکان پلاکت های مورد نیاز را از بازوی بیمار دریافت می کنند. سپس آن ها را به سانتریفیوژ مخصوصی منتقل می کنند، تا پلاکت ها و پلاسما از بقیه قسمت های خون جدا گردد. این پلاکت ها قرنطینه می شوند و پس از مدتی به قسمت هایی از بدن شما که به جوانسازی نیاز دارند، تزریق می گردند.

چون از قبل کرم بی حسی به پوست مالیده شده، دردی را در آن موضع حس نمی کنید. این پلاسمای با کیفیت تولید شده در سانتریفیوژ که حاوی فاکتورهای رشد است، به واژن شما تزریق می گردد تا روند جوانسازی از سر گرفته شود. در نتیجه، سلول های بنیادی زیادی تولید می شود، جریان خون افزایش می یابد و بافت های سالم بیشتری در آن ناحیه ایجاد می شود.

هر چند وقت یکبار باید تزریق PRP انجام گیرد؟

این سوالی است که ممکن است به ذهن هرکسی خطور کند. در یک دوره شش ماهه ممکن است به 3 بار تزریق نیاز باشد. در مواردی هم این احتمال وجود دارد که بعد از یک یا دوبار انجام این کار، مشکل شما کاملا برطرف شود و دیگر نیازی به تزریق نداشته باشید.

نتایج قابل مشاهده پس از عمل O-Shot

از آنجایی که هدف از این عمل، کمک به بدن در بازسازی خود است، نتایج پایداری را می توان از این تزریق متصور بود. تنها چند ساعت پس از این عمل می توانید فعالیت جنسی داشته باشید و از مزایای لذت جنسی بازآوری شده بهره مند شوید. مطالعات انجام شده ثابت کرده اند که بیماران پس از عمل O-Shot نتایج چشمگیری را تجربه کرده اند و بسیار راضی بوده اند.

دوستان عزیر سایت لابیاپلاستی از این که ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم به سوالات شما در زمینه عمل O-Shot و تزریق PRP به طور کامل پاسخ داده باشیم. لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید
o-shot ارگاسم ترشحات واژن تزریق PRP عمل O-Shot

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

پیشنهاد سایت com.لابیاپلاستی

Call Now ButtonCall Now Button Call Now ButtonCall Now Button